Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen márkájú pillangókést...

Milyen márkájú pillangókést érdemes venni?

Figyelt kérdés

Pillangókést szeretnék, de nem túl bóvlit, ami könnyen tönkre megy. Elrettentő példa volt nekem ez a videó: http://www.youtube.com/watch?v=C_OpwTEsAsM&feature=relmfu

Nem szánnák rá 15-17ezernél többet, ez tényleg a legfelső határ. Milyet érdemes venni? (és nyugi, nem arra kell, hogy az utcán rohangáljak vele mint egy hülyegyerek)


2011. szept. 6. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
használd anyád kis vajazó kését te inas :D
2011. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
100%

a videóban lévő is azért ment tönkre mert nem rendeltetés szerűen volt használva,a pillangók nem arra valók hogy a nyelét hajlítgassuk sőt egy kés sem arra való.

a másik ok hogy eltudta hajlítani pedig azért mert díszítésnek volt benne agancs vagy agancs utánzatú betét és amiatt a fém része vékony volt.Ha nem ilyen díszítettet veszel akkor nem tudod eltörni és kaphatsz már 1200ftért is.

2011. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval akkor egy ilyen

[link]

nem esne szét/törne el csak úgy hirtelen egy kis használattól (pl pörgetés)

Legyen igazad. :) Danke

2011. szept. 6. 19:22
 4/7 dirtboy ***** válasza:

nem esne szét,de azt nem tudom hogy ez tényleg valami f asza anyagból van e vagy átverés mert ugyan ilyen kinézetű pillangó van miskolcon a szinvaparkban 1200-1500ft körül.

ja és az sem esne szét /tapasztalatból mondom/

2011. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kés nevét, márkáját vagy esetleg a bolt nevét a szinvaparkban le tudnád írni légyszíves?
2011. szept. 6. 19:43
 6/7 dirtboy ***** válasza:
márkáját már nem tudom mert már nincs meg, ahol vettem az egy késes aki az első szinten van a hervis szel szemben ahol a híd vetet át a media markt-ba,gravíroz is meg van nála rengeteg féle kés.
2011. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged!
2011. szept. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!