Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tennem a sims2...

Mit kell tennem a sims2 jatekban, mikor feloltoztettem es elmentettem az emberkeket, hova klikkeljek?

Figyelt kérdés
(bocsi,nincs magyar telepitesem)
2011. szept. 4. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint amikor új családot csinálsz?


Mert akkor Ha tényleg elmentetted a családot, (vagy csak egy embert), akkor be kell költöztetned egy házba. Ha egy ház körül piros a vonal, akkor az túl drága a simednek, akkor beviszed egy üres telekre, ott megnyomod a shiftet, a controllt, és a c betűt egyszerre, akkor kijön egy fehér csík fölülre, és begépeled hogy motherlode. Ezt töbször megcsinálod és lesz pénze. Kilépsz a családból vissza, a telekre és elmented a játékot. Kiköltözteted az embereket a házból és beköltözteted egy másik házba. Vagy ha nem költözteted ki akkor építhetsz házat.



Bocsi a helyesírási hibákért és az értelmetlen szövegért.

2011. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oke...de hova csinaljak hazat, mert en az embereket folyamatosan keszitem,de mire klikkeljek hogy csikokat huzzak,meg nezegessek?
2011. szept. 4. 19:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert most toltottem le,kezdo vagyok..es azt irja.hogy kattincsak a sims elkeszitesere,mikor odakattintok csak embereket tudok kesziteni...mit tegyek?S.O.S
2011. szept. 4. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Kattints a sim elkészítésére van odaírva szerintem. A sim-ek azok az emberkék, a sims meg az egész játék.

hát házat úgy kell készíteni, hogy bemész egy szomszédságba. Mondjuk a szépkellemesbe. ott vannak alap házak is amikbe már csak pár berendezési tárgyat kell rakni. De ha te akarsz építeni, akkor a szomszédságban rákattintasz egy ilyen mintha papírlap lenne, arra, ott van a bal sarokban. ott kiválasztasz egy valamilyen méretű telket. rákattintassz és lerakod ahova tudod, egy út mellé kell. eraktad. bemész a telekre, és ott rákattintasz a bal sarokban, egy kalapács jel van meg még valami. Rákattintasz, ott lesz egy jel, amivel falat lehet húzni. meg lesz a fal. Utána szépen lassan elkészíted a házat. lehet bele ablakokat, badlószőnyeget, tapétát, emeletet csinálni. Utána szintén a bal sarokban van egy fotel jelecske. rákattintassz, és ott lehet bútorokat, fürdőszobakelléketek meg mindenféle berendezést rakni.


Bocsi a helyesírási hibákért, meg az értelmetlen szövegért, meg hogy nem tudom pontosan a dolgokat, de már rég játtszottam vele. Kísérletezni kell a simsel és akkor ha belejössz, már nagyon jó játék lesz.

Ha kell valami, kérdezhetsz még.

2011. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!