Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen büntetést kaphat az,...

Milyen büntetést kaphat az, aki a járdára festékszóróval mintát fest?

Figyelt kérdés
És ha nincs az utcán térfigyelő kamera, hogy nyomozzák ki, hogy ki volt?
2009. ápr. 20. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire böntetnek, de:

Azt a büntetési formát kellene bevezetni, mint Szingapúrban: kézlevágás. Ja, hogy a világ egyik legtisztább és legboztonságosabb városállama? Hasonlítsuk össze budapesttel...

2009. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a rendőr hangulatától függ:

Nekem volt egy ismerősöm és 6000 FT-ra büntették, mert közterületen fogyasztott alkoholt. Jobb dolguk is van a rendőröknek. Egyébként az ilyeneknek adnék a kezükbe egy fogkefét, na tessék, itt van, ebben az utcában firkáltál? Most legyél nagyfiú!! Suvickolj!! De a kézlevágás se egy rossz megoldás.

2009. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Kéz levágás azért elég durva... én csak a tegelőket büntetném meg, de nagyon, a graffiti-seket művészeknek tartom :) /én nem csinálom, csak tetszik/
2009. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Az osztálytársamék csinálják (sajnos). Suliban azt mondték, hogy ha feljelentik őt, megy a javítóba, esetleg egy nagyobb pénzbüntetést kap, a kárhoz viszonyítva.
2009. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A graffitisek muvészek, de akik csak betuket rajzolgatnak házak oldalára unalomból annak levágnám a kezét. Súlyosabban kéne buntetni. Tonkreteszik a várost.
2009. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!