Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném megváltoztatni az...

Szeretném megváltoztatni az autóm színét, ez jár bármiféle papírmunkával-okmányirodai pénzlehúzással?

Figyelt kérdés
Igazából nem szeretném, de muszáj a kaszni miatt, a 15 éves metál zöld sok helyen kapott, és már egy rozsda is megjelent. Metál zöld felejtős mert kb abból vennék még egy ugyan ilyen autót. matt fekete vagy zöld az esélyes.
2011. szept. 3. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Jár, de pontosan nem tudom megmondani, mivel. De az autószerelő biztosan tudni fogja.
2011. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem! ő csiszol, fényez de a bürokratikus-pecsételős aktatologatás nagyon távol áll tőle is...
2011. szept. 3. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, ezt a kérdést kár volt kiírnod, mert ha megnézted volna a forgalmit, amiben az autó színe is bennevan, magadtól rájöttél volna hogy ha új színt kap a vasad akkor új forgalmit kell csináltatni az okmányirodában(mivel minden változtatást be kell jegyezni), és ez bizony pénzlehúzással jár.
2011. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kb 6 hónapja az okmányban jártam(lakcim vált. 6 e ft a forgalmiba) épp akkor jött egy ügyfél, hogy az új törzskönyvben nem szerepel az autó színe, úgy mint a régin... akaratlanul is hallottam, hogy az ügyintéző olyasmit magyaráz, hogy ha megvált. a kocsi színét nem kell már bejelenteni, gondoltam hátha akad itt valaki aki tudja a tényeket.
2011. szept. 4. 09:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most érdekes dolgot mondtál, képzeld el az életben. megállít a rendőr és elkéri a forgalmit amit ha szétnyit, akkor látja hogy zöld szín szerepel bejegyezve, de a kocsid színe fekete. akkor azt nem fogja kérdés nélkül elengedni, biztos vagyok benne. ezeknél a rendőrőknél meg pláne nem mindegy, mikor még az is fontos hogy alu vagy lemezfelni van a kocsidon. egyébként most ugrott be hogy ha a mostani forgalmidban csak annyi van hogy zöld, festesd át nyugodtan matt zöldre, szerintem az árnyalat nincs benne a forgalmiban. bár nem biztos ez sem.
2011. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi! úgy látom sajnos okmányiroda lesz...csak ott is az a baj, hogy 2 ügyintéző ugyan arra teljesen mást mond, (akartam venni egy donort, csak ki kellett volna vonatnom, de még okm.irodán belül sem értettek egyet sem anyagi, sem ügyintézést illetően, nevetséges)
2011. szept. 4. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott sem áll mindenki a hivatása magaslatán.

Sajnos az a megszokott eljárás magyarországon, hogy bármit csinálsz valahol lehúznak anyagilag.

2011. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez sajnos tény!
2011. szept. 4. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!