Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az a szó hogy :...

Mit jelent az a szó hogy : HALENDA?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 22:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj, te vagy a 20. itt aki felteszi ezt a kérdést, és ez nagggyon idegesítő. Hiába kérdezed mit jelent, mert NEM JELENT SEMMI!
2011. szept. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Sztem hazudozást, hazugságot, üres értelmetlen fecsegést jelent. Azért is mutatja a klipben a kezével. Kb mint a halandzsa
2011. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
remélem egy tudat alatti üzenet. "rájöttem-hogy-szar-amit-csinálok-de-nincs-pofám-bevallani-de-már-nem-bírom-tovább-ezért-gyere-ide-és-lőjj-fejbe-sörétessel-és-ezzel-szabadíts-meg-engem-és-a-világot-a-borzalmasan-igénytelen-zene-szerű-ricsajtól-amit-csinálok":)
2011. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
-.-"
2011. szept. 13. 22:16
 15/19 A kérdező kommentje:
a RENDES, ÉRTELMES válaszokat mint pl aki mondta h pingvinhús azoknak köszönöm:)
2011. szept. 13. 22:16
 16/19 anonim válasza:
egyébként tényleg azt jelenti h pingvin husi :)
2011. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Ideg válasza:

[link] (itt is itt van a videóklipp XD )

Guglis fordítás:

A Halenda az kínálunk csak a legjobb a marha-, sertés-csirke, a mi friss Coldcut, kolbász, kabobs és több hőt és tálaljuk tárgyak és még sok minden. Kínálunk teljes körű szolgáltatást számláló, mint senki más. Ez az a hely, ahol válaszd ki a húst, vágott friss minden nap a helyszínen, és a kívánt vastagságot.

2011. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 béla9295 válasza:
38%
Barmok a pingvin mit jelent?:O fűfezetek be asztán akkor meg tudjátok ha valaki fűfezík azt ha meg kérded látad a pingvint? 100% aszt fogja mondani hogy láttam! és akkor mit jelent a halenda? mért mondja a Fluor a videóban hogy nálam mindig van halenda?:D mert azt a fűfezésre értette :DDD ennyi
2012. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jól van, kitettetek magatokért! Egy élmény volt végigolvasni, kösz! :D Főleg a fűfezés.... áh.


Tavaly óta sem lehet jobban tudni, hogy pingvinhús-e a halenda (dansz).

2012. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!