Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt valami hasonló tanítás a...

Volt valami hasonló tanítás a földön mint ami a fűrész filmekben van?

Figyelt kérdés
Pl kiláncolták a palit és levágta a saját lábát meg ilyenek.Volt valamikor ilyen tanítás? Hol lehet róla olvasni ?
2011. aug. 29. 07:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam róla, bár szadizmus mindenhol van a világon sajnos...
2011. aug. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen szadizmus? Minden bűnös embert ilyen próbáknak kéne alávetni.Utána nem bűnöznének,gyilkolnának stb
2011. aug. 29. 08:51
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

aha ja...láttam az összes részt. Volt egy néger gyerek aki elgázolt egy kisfiút. Őt miért kellett megszadizni???? Nem direkt csinálta. vagy a pénzügyes csávó aki nem adott mindenkinek hitelt. Ő????

Kicsit betegesen gondolkodsz..

2011. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor is elütött valakit.Kioltott 1 emberi életet.

A Pénzügyekbe bankokba mindenki zsidó.És azokat sőt a niggert Hitler is kivégezte volna

2011. aug. 29. 12:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Akor ha a te fiadat vagy rokonodat gázolta volna el akkor annyit mondtál volna hogy semmi gond ?
2011. aug. 29. 12:19
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Én nem azt mondtam, hogy a gyerekem elütése esetén "semmi gond". De ebben a filmben szadizmus van, ahogy már írtam is korábban. Adják a fiataloknak a jó kis ötleteket, hogy lehet szadizni embereket. Gondolom te is egy 20-as éveit taposó kis tanonc vagy, ha Hitlerről és a "niggerekrő" írkálsz. A néger tehet róla, hogy annak született???
2011. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Erre annyit mondok

Az ember az Fehér

2011. aug. 29. 13:10
 8/12 A kérdező kommentje:
15 éves leszek
2011. aug. 29. 13:22
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Mekkora egy köcsög vagy, te kis hülye gyerek te
2011. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem tértél el egy kicsit a saját témádtól?

az a svéd mészáros tényleg megérdemelné, hogy egy önjelölt fűrész játsszon vele, ehelyett luxushotelben tartották.

hol van itt az igazság. a halálbüntetés eltörlése előtt is voltak brutálisan elkövetett gyilkosságok, de ami most van túltesz mindenen.

2011. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!