Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális dolog ez? Más is...

Normális dolog ez? Más is volt így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet hogy nem vagyok normális,beteges amit csinálok...de már nem tudom mi legyen...

Nem írom le hogy táncos vagyok meg ilyen olyan ember stb.stb.....

Lényeg a lényeg,sok srác/fiú/férfi szeretne velem "járni"...! Mindenkit visszautasítok mióta szerelmes vagyok egy srácba....Ez is egy hosszú történet,ne írjátok hogy beszéljek vele mert nem lehet!...


Lényeg hogy nagyon hiányzik az hogy valaki végre megöleljen,mint akkor amikor azzal voltam,akibe szerelmes vagyok...Szó szerinte betegesen hiányzik egy ölelés,egy csók,egy puszi....


Normális dolog ez?Volt már más is így hogy lett volna lehetősége,eldobta valaki/valami miatt,de utána nem megbánta,hanem visszasírja a dolgokat,de csak azokat,amik történtek volna?


Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 26. 19:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha valami nem érthető jöhet kérdés...:)
2011. aug. 26. 19:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy, de most jó lenne ha valaki(bárki?) megölelne? Nem is feltétlen az áhított srác? Ez tényleg fura...


Egyébként meg a volnákkal ne foglalkozz. Soha nem lehet tudni hogy tényleg mi lett volna. Ez csak spekuláció. Azt tudod hogy mi lett és ez az értékes tapasztalat, ebbből lehet tanulni.



Szal szard le a múltad és koncentrálj arra hogy most jól érezd magad.

2011. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi rendes vagy! :)

Nem azt mondom hogy bárki jó lenne....

2011. aug. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!