Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átvertek, hogyan kapjam el?

Átvertek, hogyan kapjam el?

Figyelt kérdés

Ha bérelek egy postafiókot és ha valaki rózsaszín utalványon pénzt küld azt hogyan lehet átvenni? Vagy hogyan lehet így anonim maradni? Igen gerinctelen dolog ez!! De mivelhogy átvert ezért gondoltam rá hogy küldök neki pénzt és mikor átveszi az illető akkor jól megverem!!

Szóval hogyan működik ez a postafiókosdi, hogyan lehet elkapni a személyt?

Mit javasoltok hogy el tudjam kapni? A rendőrségi feljelentést megtettem, de ugyanúgy hirdet tovább. Mitévő legyek? Önbíráskodás stb nem érdekel, megagyalom és kész!


2011. aug. 24. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy, mivel hacsak nem állsz a postafiókja előtt éjjel nappal nem fogod megtudni, hogy ki az illető.

Amúgy meg ne is haragudj, de nagyon butuska vagy, hogy bedőltél ennek...

2011. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"kereseti lehetőség napi 2-3 óra ráfordítással körülbelül 95.000 forint per/hó bruttó"


Na aki ezek után pénzt utal,és még mindig elhiszi,azt át is lehet verni,és meg is érdemli hogy átverjék..


Aki ezek után gondolkodik,és rájön,hogyha igaz lenne,akkor senki nem kelne hajnalban hogy beutazzon a melóhelyére és naponta 8-10 óra munkával keressen 80.000 forintot..Akkor mindenki ezzel foglalkozna..


De válaszolók a kérdésedre is.Ha megakarod tudni hogy kié a postafiók,akkor először is meg kell találnod Cegléden azt a postát ahol ezt a számú fiókot bérlik..(mennyi posta van Cegléden??) Ha megvan a posta,és maga a fiók,akkor csak ott kell állnod,és nézni hogy ki fogja kinyitni a 193-as fiókot.Ha szerencséd van,és megtaláltad,akkor már meg is verheted....Sok sikert hozzá.

2011. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy verőembert küldenék rá ;)
2011. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod kit lehet átverni? Aki hagyja magát... Most tanultál a saját károdon.

Egyébként meg küldj neki valamit utánvéttel. Ha szerencséd van, átveszi és visszakapod a pénzedet. Persze ne a saját nevedet használd....

2011. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megtetted a feljelentést, a rendőrség kikéri a postától az adatait. Ennyi.

Tudod, hogy a garázdaság, illetve a testi sértés, akár többet is érhet a bíróságon, mint a csalás.

2011. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom már melyik postán van. Nincs olyan sok posta, nomeg a legnagyobba lehet csak bérelni.

Igen, hülye voltam, de végelkeseredésben az utolsó reményt is megragadom. De ha nektek is csak ez a válaszotok akkor lehet jobban járok hogyha megfogadom a tanácsát??? Vagyis én is hirdetek és ami bejön az az enyém? Mert ahogy látom, a többség is azt mondja hogy megérdemlem. De ha elkezdek hirdetni (persze a konkurenciát jól elverve) akkor még jól is járhatok nemde? Úgy is az a hülye aki bedől... Szóval mindjárt adom is fel a hirdetést. Gondolom Szabó Sándor Cegléd, Pf.193-fiók is megéri, hiszen a postafiókot is bérelni kell, meg a szuperinfó hirdetést is fizetni, ez kb havi 10 rugó kiadás. Tehát havi 10 ember be kell hogy dőljön hogy megérje neki. És minden szuperinfóban bennevan!

A netes postafiók tudakozó szerint (igen, ilyen is van) a postafiók adatai titkosak. Tehát tényleg max a rendőrségnek fogják kiadni.

De viszont nincs rálátás a postafiókokra. Tehát nem úgy van hogy odamész mintha a saját postaládád lenne.

Pláne a pénzt utalványon kérte, ergó azt meg csak aláírással veheti át ügyintézőnél. Szóval nem lehet kifigyelni. Max az utánvétes dolog az jó ötlet. :-) D


AKkor szerintem az lesz a legjobb hogy én is elkezdek ilyeneket hirdetgetni! Köszönöm a válaszokat! Max aki reklamál visszakapja a pénzét hogy ne legyen verés... :-)

2011. aug. 25. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!