Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi hasznuk van a barátoknak?

Mi hasznuk van a barátoknak?

Figyelt kérdés
Azon kívül,hogy van kinek panaszkodni.
2011. aug. 22. 10:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Te csak sokat csalódtál, mert lehet rosszul keresed a barátod. Az nem feltétlenül barát akivel van egy közös dolgotok(vagy akármi), a barátság nem is azonnal lesz, szép lassan kialakuló dolog. Nem kell azonnal mindent elmondanod valakinek mert elvileg barátok vagytok, vannak haverok is akikkel bulizol néha beszélgetsz, de nem a legmélyebb titkaitokat mondjátok el egymásnak, hanem valaki akiben elkezdesz megbízni, szívesen vagy mindig vele, nem röhög ki akármilyen problémád is van stb. Igaz barát kevés van, de ha türelmesen vársz megtalálod, hidd el.
2011. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Teszek rá. A barát annyiban jó,hogy rendesen ki lehet használni. Én is így fogok tenni. Kihasználom,ahogy csak tudom. Csak arra jó egy nyamvadt barát.
2011. aug. 22. 13:12
 13/23 anonim ***** válasza:
Sok volt a Marimar. Az, hogy mások tetvek voltak veled, egyáltalán nem azt jelenti, hogy az ő példájuk a mérvadó. Ha már követsz valakit, legalább vállalható legyen. Én magyarázzam el?
2011. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nézek semmilyen argentin,barzil vagy más országbeli szappanoperát.
2011. aug. 22. 13:42
 15/23 anonim ***** válasza:
nem egyedül unatkozni,hanem ketten,hülyülni,beszélni stb stb :D :) 14/L
2011. aug. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Én már kinőttem a hülyülős,vihorászós korból.
2011. aug. 26. 10:09
 17/23 anonim ***** válasza:
És tényleg így fest, amikor mások sokan hibások, én meg naná, hogy nem. Mi bajod lesz, ha meggondolod magad, nem leszel lehangolt, vállalod a nyitottsággal járó piti kis kockázatokat, lejjebb adsz önérzetességből, és magadon is épp olyan jókat nevetsz, mint eddig másokon? Azon kívül, hogy élsz is végre...
2011. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ha nincs barát,nincs is aki átverje a fejemet.
2011. aug. 30. 09:15
 19/23 anonim ***** válasza:
Az igaz barát nem veri át a fejedet, hanem segít neked. Neked akkor még nem volt igaz barátod, hanem csak olyanok akik kihasználtak, de ezek nem barátok voltak. Ha lesz barátod az nem fog átverni.
2011. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon bírom. Mindenki azzal jön,hogy élnem kélne. Csakhogy nem szeretem bulikba járni. Aki nem diszkózik,az már nem is ember?:@
2011. aug. 30. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!