Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek svájci bicskát...

Szerintetek svájci bicskát mennyire hordhat az ember magával?

Figyelt kérdés
Szóval akár az utcán mászkálni vele, vagy közösségi helyekre menni vele, nem minősül bűncselekménynek? Gondolom iskolába már nem lehet vinni.
2011. aug. 18. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a pengéje rövidebb mint 8 centi akkor asszem legális
2011. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt ha iskolába viszed sincs gond:) Az csak kis ratyi bicska. Egyébként én nagyon utálom a svájci bicskát. Egy jó késsel bármit jobban meglehet csinálni mint amit azzal szeretnél:D hiába az a sokminden rajta:D
2011. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is mindig van egy kis bicska, 8,5 cm a pengéje. Sosem volt gondom belőle. Még suliban is nálam volt, és sokszor hasznát is vettem. Persze nem mást akartam bántani vele, csupán ha éppenséggel vágni kellett valamit vagy akármi Sok helyzetben jól jön.


A svájci bicska ugye már más, mert ott fajtától függően minden féle fajta cucc van bent, ami sokszor tényleg jól jön. A pengéjük kisebb tudtommal, meg nem is árulnák, ha nem lehetne használni.

2011. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenhol van nálam kés vagy bicska (fixpengés,svájci bicska,egykezes kés ) , általában a 8cm-t betartom,kivéve erdőben,oda jöhetnek a nagyvasak.
2012. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!