Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Arra gondoltam emberek, hogy...

Arra gondoltam emberek, hogy lehetséges lenne hogy arra gondoljon a válaszoló, hogy a holnapi napomon minden rendben legyen a suliban és jól alakuljon? Megtennétek ezt nekem?

Figyelt kérdés
talán ha így gondolják egy páran, úgy alakul..cserébe én is minden jót kívánok a válaszolóknak...és megköszönöm szépen mindenkinek:)
2009. ápr. 14. 20:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek:)
2009. ápr. 14. 23:23
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is gondolok majd rád! ;)

Múltkor pont ilyen kérdést szerettem volna kiírni, de én egyéb okból. Aztán nem tettem, de tudom mit érezhettél amikor kiírtad.

Minden jót kívánok neked tiszta szívemből és remélem sikerül amit elterveztél. Szép hetet! :)

2009. ápr. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

En is gondolok rad! Remelem nem kestem le!

Szep hetet kivanok! :D

32\L

2009. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
milyenvoltmilyenvolt?:)
2009. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
gondoltamisám:)
2009. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mindent megteszek ami t tudok, cserébe KÉRLEK drukkolj, hogy a biológia témazáróm jól menjen.
2009. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
egész jól alalkult, simán ment minden:) én biztosra veszem hogy a ti pozitiv energiáitok is közrejátszott..én is minden kedves hozzászólónak legalább ilyen jót kívánok, és drukkolok a bioszhoz is:)
2009. ápr. 15. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!