Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki lenne a barátnőm, barátom?...

Ki lenne a barátnőm, barátom? Nem szerelemből értem!

Figyelt kérdés
Miskolc thököly utca!itt lakom én!12 éves lány vagyok és kb egy éve költöztünk ide!de igazság szerint még egy barátom sincs itt!csak a suliban és ez elég rossz!meg nem is szoktam lemenni ide a környékre!pedig tudom lehet ,hogyha lemennék már lenne barátom de egyszerüen nincs semmi életkedvem egyedül lemenni ezért suli után is csak otthon kuksolok!képet még megpróbálok felrakni de ha ugy van szerintem le is tudok menni!ha valakit érdekel az irjon!elöre is köszi!
2011. aug. 16. 13:54
 1/4 josek ***** válasza:
én lennék de pesti vagyok
2011. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocsi de én miskolcira gondoltam akivel gyakran tudnánk talizni!bocsika!ha ott laknák vagy te itt akkor jobb lenne!:) de azért kösz
2011. aug. 16. 14:28
 3/4 A kérdező kommentje:

ja és még annyi ,hogy imádom az állatokat!mondjuk a majmokat meg a csunya bogarakat nem nagyon csipázom meg még náhányka állatot de egyébként imádom az állatokat:)

és van egy cuki süti névre hallgató aranyhörim!még most kezd szelidülni mert nemrég kaptam és az állatkereskedésben ugyebár nem sokat foglalkoznek igy velük!de már nagyon aranyos és bátor is,kedves és aranyos imádom !ez az első aranyhörim de majd később még szeretnék!régen volt párban törpehörim volt sok kis cuki kölyök is!a legelső hörijeim is párban voltak!aztán még volt sok!imádnivalók! :)

2011. aug. 16. 17:28
 4/4 josek ***** válasza:
azért irtam hogy pesti vagyok :)
2011. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!