Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A The sims3-ba hogyan lehet...

Fantasyargo kérdése:

A The sims3-ba hogyan lehet telepíteni azokat a fájlokat amelyeknek az ikonja egy, , majomfej, ,?

Figyelt kérdés
vagy nemtudom, hogy milenne az .
2011. aug. 16. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


De ez csak akkor működik, ha 1.12 vagy afölé vagy patchelve a játékod! Ha nincs, patcheld fel!

2011. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már le van töltve gondolom az install helper monkey vagy mi a neve, ha kijelzi majomfejnek a fájlokat. Én úgy szoktam simán hogy áthelyezem a C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Sims 3\Mods\Packages mappába, mert nekem máshogy nem telepíti őket valamiért (hibaüzenetet ír). De így működik. Csak annyi, hogy áthelyezed őket.
2011. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja amúgy amit az első linkelt, igen lehet a dokumentumokba is, de általában szerintem a Program files-os hel van megadva. Nekem a dokumentumok mappába csak néhány mod-ot kell raknom, amik csak onnan működnek. De az ilyeneket hogy hajak, ruhák stb simán elég oda tenni amit én írtam.
2011. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A program filesba csak akkor kell tenned, ha nincs felpatchelve 1.12-re, vagy le van szedve az a monkey helper... ez a bonyolultabb :D

Am én alapból azt hittem modról van szó az ilyen hajak ruhák azt csak simán felteszed az indító képernyőn és kész :O

2011. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, azoknak szokott majomfeje lenni, amik .package formátumban vannak, ezek pedig általában a hajak, ruhák stb. miket az indítópanelről lehet feltölteni, azok a .sims2pack végűek, ezek meg általában házak, agy simek. De a monkey helperrel egyáltalán nem nehéz telepíteni szerintem, csak fel kell installálni aztán annyi, utána helyezgetheted át a letöltéseket. (Amúgy én nem szoktam patch-elni mert nem eredeti a játék, így is lehet elvileg, de túl sok lenne vele a macera.)
2011. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mármint .sims3pack végűek :D
2011. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1.12 után már nem kell a monkey helper :D

Na akkor kérdező: ha 1.12 előtt vagy, akkor úgy csináld, ahogy Aragog írta, ha 1.12 után, akkor úgy, ahogy én :D


(Am én használok jópár modot (nem hajak, ruhák, házak hanem rendes mod), és az is mind .package. Na mind1 ez most végül is lényegtelen :D)

2011. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem vesztesz sokat azzal ha nem patcheled, legalább annyi hibák okoz, mint amennyit kijavít...
2011. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kösziiiii , am én csak autókra gondoltam XD de azis ugyanazon az ,,elven alapul mint a ruhák stb...

/amit leirtatok/

2011. aug. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!