Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem alszatok? Családi...

Miért nem alszatok? Családi gondok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 01:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nincs is olyan hogy "alszatok",inkább helyesbítenék: "alszotok". Azért nem alszom még most sem mert nem vagyok fáradt. Amikor 3-4 napig folyamatosan itthon vagyok hozzászokom ahhoz hogy nem korán kelek hanem késő délelőtt vagy kora délután így akármilyen fárasztó napom is van (pl. ma voltam strandon és egész nap úsztam) nem tudok elaludni korábban mert későn keltem.
2011. aug. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Neked esetleg
2011. aug. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

én asszem olyan negyed 1körül feküdtem le de egész este szerintem semmit nem aludtam max 1-2 órát csak nem vettem észre :D

fáj a lábujjam de annyira hogy most is hajnali 4kor arra keltem fel hogy hozzáért a takaró és már fájt ://

bár már nem is vagyok álmos,megittam egy kávét :P

13l

2011. aug. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hajnalban ilyentájt, feküdtem le pont. Mert a párom most ért haza(délutános volt), ő meg még nem fáradt+neki is fáj a foga:-(
2011. aug. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert most értem haza az éjszakás műszakból és még meg kell reggeliznem mielőtt elalszok .
2011. aug. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mert ha "alszanék", akkor nem írnék ide. :)


Mivel éjjel aludtam, ma reggel tudok ide írni. Nincsenek családi gondjaim; ha nem tudok aludni, akkor az max. amiatt lehet, mert éjjel rám süt a Hold és felébredek rá.

2011. aug. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!