Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félünk a szellemektől...

Miért félünk a szellemektől ha nem látjuk, nem halljuk őket?

Figyelt kérdés
Nekem ez olyan furcsa... miért kell félni olyan dologtól amit szinte még senki nem látott?
2009. ápr. 13. 21:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%
de sokan hallották és látták már őket, vagy csak érzékelték őket, esetleg kapcsolatba is léptek velük. mivel bizarr, és nem átlagos dolog, nameg a halálhoz vezethető vissza, ezért félünk ezektől a dolgoktól általában.. sztem.
2009. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
mindenki fél az ismeretlentől, amíg nem ismered meg ezeket, addig persze hogy félsz, az már más kérdés, hogy utána is :D
2009. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Pont azért! Az ismeretlentől sokkal jobban félsz!
2009. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Pedig szellemek nem léteznek!
2009. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

írd be a youtube-ba hogy ghost girl vagy csak simán ghost hidd el fél órányi videó nézés után más véleményen leszel.

amúgy aki tényleg találkozik eggyel az életben nem felejti el és szerintem nem lehet egy felemelő érzés látni egy átlátszó embert aki úgy néz ki mintha fél órán át verték volna vagy pedig csak egy alakot látsz akinek nemlátod az arcát

2009. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
engem érdekel és nem félek tőlük :D
2009. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én nem félek tőlük, lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdést.

A Youtube videók meg mind szerkesztettek, egyik sem igazi, ilyet bárki össze tud dobni.


Egyébként idéztem már szellemet, hallottam, éreztem, egy fehér árnyat láttam, bár csak az arcát. Semmi félelmetes nem volt benne. Inkább sajnálatot éreztem mint félelmet. De a legtöbben ilyet sem tapasztaltak még, azt sem tudják mitől félnek... érdekes.

2009. ápr. 13. 21:28
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

A filmekben is vannak szellemek.


Akik meg azt állítják, hogy látják/érzik a szellemet azok hallucinálnak, vagy képzelődnek. Egy részük beteg ember. (Valószínűleg paranoiásak és egyéb fóbiájuk van.)

2009. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Persze, közös szellemidézésnél pedig mind betegek voltunk és odaképzeltük azt a szellemet mind a négyen. Érdekes. :P


Próbáltad már?

2009. ápr. 13. 21:58
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
21:18-as vagyok én speciel láttam szellemet úgy 9 évesen le lettem fényképezve egy várban és ott volt mellettem a valóságban nem láttuk de a fényképen tisztán lehetett látni és biztos hogy az volt mivel amikor le lettem fényképezve nem volt abban a helységben nem volt semmi és senki úgy hogy nekem van mitől félnem és nem biztos hogy mindegyik youtubes videó hazugság (jó jó több mint felük az de vannak igaziak is szerintem)
2009. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!