Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zippo trükkök, tanácsok, tippek?

Zippo trükkök, tanácsok, tippek?

Figyelt kérdés

Hello egy benzines Zippo -t szeretnék venni, itt van a kinézett darab:


[link]


Egyébként innen rendelném:


[link]


Aki már jártas ebben a témában milyen tanácsokat tudna adni? egyébként kipróbálnám a trükközgetést:) Vennék a gyújtóhoz Zippo benzint, tűzkövet és kanócot is. Az a baj hogy igaz van a zippokra élettartam-garancia, de sajnálnám összekarcolni és tönkretenni... kitudja mennyi idő

mire a szervizből visszajut hozzám:S Ha vennék egy

olcsóbb, 1000Ft-osat gyakorolni akkor az már úgy nem lenne ugyanaz és nem tudnék ugyan-úgy trükköket tanulni vele? Ja, és ha már valakinek volt szervizben a Zippoja mennyi idő alatt jutott vissza hozzá?


2011. aug. 14. 23:02
 1/1 anonim válasza:
En a zippo Magyarország oldalt ajánlanám, es szerintem inkabb 1 szer vegyél drágábbat, mert felesleges 2 szer venni, ujratolteni pedig gyerekjatek, es en azt ajanlanam hogy, ha veszel hozza egyben akkor azt is a ZIPPO MAGYARORSZÁG oldalrol rendeld a gyujtoval egyutt es csak egy tipp ha jot akarsz magadnak es nem szeretnel sokszor rendelgetni akkor 2 benzint es 2 doboz tűzkövet veszel hozzá, kanocot eleg 1, de ha benzin vagy valami elfogy, akkor viszont nagyobb dohanyboltokban is lehet hozzá kapni, alapbol gyujtobol nem kell nagyon draga az a lenyeg az en szemembe higy szélálló legyen, mindegy hogy 11 000 ft vagy 26 000(nekem 12 000 res gyujtom van, teljesen megvagyok vele elegedve🙂sok szerencsét a választásban 👍
2021. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!