Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki nem akar beszélgetni...

Valaki nem akar beszélgetni velem így majdnem hajnali 4 órakor? 16/l

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni, mert beteg vagyok, fáj mindenem, hőemelkedésem is van. Viszont még van durván másfél-két órám, hogy menjek dolgozni. Valaki addig nem akar beszélgetni? :D :)
2011. aug. 14. 03:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szia. Miről? F/L?
2011. aug. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bármiről. De tényleg. Nagyon unatkozok. :D Mindegy, hogy fiú vagy lány az illető. :D
2011. aug. 14. 04:25
 3/13 anonim ***** válasza:
jó. Miért vagy beteg? És ha beteg vagy miért dolgozol, főleg vasárnap? Mit fogsz dolgozni?
2011. aug. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért vagyok beteg, mert a héten kétszer is úgy voltam kinn este, hogy nem volt rajtam pulcsi. Dolgozni meg azért dolgozok vasárnap, mert a főnökasszony így írta meg a beosztásom. És árufeltölteni fogok, mint egész nyáron. :D És te hogy-hogy fenn vagy még ilyenkor? :)
2011. aug. 14. 04:33
 5/13 anonim ***** válasza:
már fenn vagyok, inkább:) Nem tudom, nem tudtam aludni, feljöttem netre. Csillaghullást néztél? Am az éjszakák hidegek vagyis hűvösek nyáron is, érdemes felöltözni, mert könnyen megfázik az ember. Am tea, pihi, meg ha teheted majd munka után egy kis nap. Hamar helyrehoz.
2011. aug. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Konkrétan nem ültem ki csillaghullást nézni, de mikor 11 felé cigiztem, akkor láttam egy hullócsillagot, teljesen véletlenül. :) Kívánni nem kívántam, mert egyrészt elfelejtettem, hogy kívánni kéne, másrészt meg most nagyjából minden úgy alakult, ahogy akartam, a megfázást leszámítva.

Mézes, meleg teát ma nagyon sokat ittam, de nem jobb. Remélem nemsokára sikerül kilábalnom belőle, mert nem igazán szeretek beteg lenni.

2011. aug. 14. 04:45
 7/13 anonim ***** válasza:
még egy ok arra hogy nem kell cigizni.
2011. aug. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már nagyon fontolgatom, hogy le kéne szokni. Hülyeség volt elkezdeni is.
2011. aug. 14. 04:55
 9/13 anonim ***** válasza:
semmi haszna nincs, csak a pénzt viszi el. Amúgy mi a hobbyd? Mit szeretsz csinálni szabadidődben?
2011. aug. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hobbym? Imádok írni, meg rajzolni. De leginkább az írás. :) Ha van szabadidőm, akkor leginkább a barátaimmal, tesómmal, párommal vagyok, zenét hallgatok, pihenek kicsit, játszok a kutyusommal. Neked van valami hobbyd? :)
2011. aug. 14. 05:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!