Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért rakják ki facebookra...

Miért rakják ki facebookra ezeket a hülye szavazásokat?

Figyelt kérdés

Hogy "hülye ribanc inkább, mint természetes szépség"

Közbe meg be van rakva képnek egy nem túl szép lány a természetes szépséghez a ribanchoz meg egy képről szép csaj

Szerintem egyértelmű, hogy a "ribanc(ok)" készít ilyeneket, hogy rászavazzanak, vagy vmi sz*rság.... mi értelme van ennek ? a sok hülye takonypóc meg hordja lefele a másikat a "ribancot" meg isteníti.... ennyire nem találnak jobb elfoglaltságot ??? tudom, ne foglalkozzak vele, de már ezt látom egyfolytában mikor bejelentkezem, és már idegesítő, hogy ennyire kezd elbutulni a fiatalabb korosztály


2011. aug. 13. 21:19
 1/5 dirtboy ***** válasza:
igen úgy szokták tényleg hogy akire akarják hogy szavazzanak annak általában nagyobb képet raknak be és előnyösebbet mint a másik esetében. Én még azt utálom mikor esik az eső és siránkoznak mikor meg süt a nap akkor meg azért siránkoznak ugyanazok.Na meg még épen aktuális időjárás jelentést is ki szoktak írni,pl.de szar idő van esik az eső.Mint ha más nem tudná hogy esik mikor az egész megyében meg néha az egész országban minden hol esik.
2011. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
naja, meg én azokat is bírom akik így írják a nevüket pl: lili vagyok csőőőh
2011. aug. 13. 21:33
 3/5 dirtboy ***** válasza:
szerencsére ilyennel még nem találkoztam
2011. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
na meg mű ribanc-társítással.....ismerem a csajokat akik a mű ribancos témánál vannak, és nem értem mi benne a mű...na meg a másikban a természetes szépség valahogy eltűnt a felszínról.Hülyék a mai fiatalok,na meg irigyek. Szánalom ez a fiatalság..
2011. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jaa ismerős. számomra inkább megmosolyogtató, amikor a 13 évesek raknak ki ilyen szavazásokat, hogy melyik jobb betíííí *.* vagy noncsyh -,- :D :D meg amikor nem a rendes nevüket írják ki hanem Cica lány meg Fleghmaah mittoménki
2011. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!