Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baseballütőt tarthatok legálisan?

Baseballütőt tarthatok legálisan?

Figyelt kérdés
nem ütközik semmilyen jogszabályba a tartása a baseballütőnen? otthon szeretném tartani. azért kérdem mert ugye mindenféle korlátozás van viperára, késpengehosszúságra stb.
2009. ápr. 11. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van itthon. Sporteszköz végül is,nem?:D
2009. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Így így szomszéd kérdezi sporteszköz. :)

nekem emellett van 1 machetem de kizárólag díszként szolgál.

2009. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Fecc ***** válasza:
100%
Nekem is van,nagybetűkkel bele van ágetve hogy TESTÁPOLÓ:D
2009. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik az utolsó hozzászólás :D


Amúgy szerintem tarthatsz... : ) Nem hiszem, hogy ütközik valamilyen szabályba... Sporteszköz és kész. : )


Nani

2009. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszolónak:

Írd bele, hogy Fa. (Fa testápoló) :))


Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem tarthatsz.

Nekem is kéne.. :P

2009. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, van akinek dísznek van otthon... Mondhatod, hogy interneten szerezted mert az x meccsen xy ezt használta stb. Vagy egyszerűen sporteszközöd. De azt is mondhatod, hogy csak régen használtad, ha rákérdeznek, hogy akkor miért nem használod... vagy hogy megvetted mert baseballozni akartál tanulni, csak aztán nem jött össze és az ütő meg maradt.

Erre nem lehet korlátozás, akkor mindenre kéne, hogy legyen akár egy székre is. (Én tudok székkel hatástalanítani embert :DD)

2009. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémre az van ráírva hogy :PANASZKÖNYV ! :)
2009. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Fecc ***** válasza:
100%
Biztos nem fog becsöngetni hozzád senki,hogy tartassz e otthon Baseball ütőtt,és honnan van,és miért van:D Nemde?
2009. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
igazad van utolsó:D hát igen, végülis csak egy darab fa. ezért lehet ez amúgy olyan sokszor a gengsztereknél filmekben is most gondolok bele, még ez úgymond a "legtisztább" fenyítőeszköz:) bár a közterület más tészta de...akkor is csak egy darab fa :P
2009. ápr. 12. 00:20
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Csak egy darab fa... jah, most találtad, vagy most hoztad az erdőből, csak időközben már formára is faragtad :DDD Mint amikor engem megállítottak feszítővassal a kezemben és mondtam, hogy családi örökség, és épp a mélybe tartok vele :'D
2009. ápr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!