Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon roszz igy élni, Mit...

Nagyon roszz igy élni, Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval, az osztályomba, sőtt az egész iskolában mindenki utál.Én nem cigizek,nem drogozok, nem iszok, esténként nem csavargok,nem hordok kihivó ruhákat. rajtam kivűl már mindenki ilyen, és emiatt kiközösitenek. És ez nagyon fáj, de szerencsére van barátom, 1és fél éves kapcsolat, emiatt is csúfolnak, mert,hogy még mindig a fiummal vagyok, és mindig olyakat beszélnek,hogy biztos lefeküttünk azért vagyunk még mindig együtt. (nem feküdtünk le) És mindig ha sétálok az utcán, akár boltba megyek mindig van valaki eki lenéz és csúnya megjegyzéseket tesz, és ez már igy meg kiskorom óta, ez nagyon fáj nekem, és nemtudok mit tenni, nemjó igy felnőni.de elromlani se szeretnék,hogy beilleszkedjek közélyük.
2011. aug. 9. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom még általános iskolás vagy,korod elárulod?Szerintem ilyen emberekkel nem érdemes foglalkozni,keress olyan barátokat akivel megértitek egymást ne akarj te is olyan lenni mint ők..ha más nem majd középiskolában lesz új társaság
2011. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
14/l de a középiskolában is ugyanezek a lányok,fiuk lesznek, és én már igy nemtudok élni :(
2011. aug. 9. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!