Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GTA San Andreas új játék...

BoOy kérdése:

GTA San Andreas új játék betöltése után lefagy a játék. Valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már vagy 7x raktam újra a Játékot de amikor új játékot kezdek, vagy mentett játékot...akkor lefagy a játék de még mindíg megy a hang. Megpróbáltam egy másik felhasználóban(a testvéremében) és ott működött. Mi lehetne a baja? Semmi mod, de előtte egy GTA SA T.I Modot töltöttem le meg hozzá a RETEXTURED-et.
2011. aug. 9. 18:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt még nem mondtam hogy Windows 7-en van.
2011. aug. 9. 19:07
 2/11 anonim ***** válasza:
Kocka vagy haver!Játékfüggő.Nem tudsz mit csinálni.
2011. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Nem egy 18 éves **** vagyok aki egész nap kockul.

2. Nem ez volt a kérdés.

3. Gyerek vagyok még, és szerintem te is itt jácottál ha...még nem volt gép akkor is biztos elfoglaltad magad valamivel...é nem kéne a másikat lekockázni mert az biztos hogy kocka vagyok de amit mond anyám kapáljak vagy valami azt megcsinálom. h***e b***m -.-

2011. aug. 9. 19:33
 4/11 A kérdező kommentje:
ÉS ha kocka vagyok, lessz valami bajod? Epilepsziaroham? Nehogy te mond már meg hogy mit csináljak és mit nem. Mert nem is ismerlek. Anyádat üdvözlöm te téged nem.
2011. aug. 9. 19:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs valami vírusod?Vagy lehet hogy a windows-al lesz a baj.Jártam már így a vice city-vel,és a windows volt a rossz.Mert valami vírus átírt valami fájlt a windows-ban.
2011. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Scanneltem. nincs vírus de viszont úgy tudok jáccani hogy úgy megyek rá hogy "futtatás mint redszergazda". De viszont úgy meg nem annyira szeretem mert mindíg bekell írni a tesóm jelszavát. Nem azért mert lusta vagyok, hanem ez tényleg titkos kód :D
2011. aug. 10. 10:01
 7/11 anonim ***** válasza:
telepítsd újra
2011. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

visszaszívtam

tesódén megy? akkor nálad lehet vmi gond

2011. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ugyanaz a gép, csak másik user?

akkor a tesódnak olyan jogai vannak, amik nked nincsenek

2011. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rendszergazda ezért tesómnak a jelszavát kell tudnom ahoz hogy felrakjam a GTA-t. De tudom és már 5x raktam újra, és hát az enyémen is ellehet indítani, de ha tesóméban vagyok, ott ő is jáccik akkor ő tud rendesen vele. De ha én elindítom, kezdek egy új játékot a teljes töltésnél lefagy. Azért csak "futtatás mint rendszergazdáként" tudok jáccani.
2011. aug. 11. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!