Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Spirál füzetet hogy kell...

Spirál füzetet hogy kell becsomagolni csomagolópapírba? Uygan úgy ahogy egy könyvet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 11:38
 1/5 anonim válasza:
Minek akarod be csomagolni ? van már mintás spirál füzet is!
2011. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem úgy nem nagyon lehet, a spirálozás miatt. Én amikor be akartam csomagolni őket, öntapadós tapétát vettem, és csak az első meg a hátsó fedlapját "csomagoltam" (ragasztottam) be.

De olyan szép mintájú spirálok vannak, azokat nem is kell csomagolni sehogy.

2011. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát azt műanyagba érdemes, a papír szétfoszlik a spirálozásnál. Vagy levágsz egy A/4-es méretet és rá ragasztod az elejére, ha szép a papír, a füzet meg ronda. Örülök, hogy van eszed, és nem veszel 420/db-ért menő, mintás spirálfüzetet.
2011. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja,hát az a baj a mintás füzetekkel hogy 3x annyiba kerülnek mint a sima. ráragasztom a csomagolópapirt az elejére meg hátoljára. köszi a válaszokat :)
2011. aug. 9. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is örülök, hogy van eszed és nem veszed meg a többszöröséért. (Főleg, ha valami gyatra tantárgyról lenne lévén szó! :D Nem, amúgy én kivételesen minden tantárgyat szeretek.Zárójel bezár.)

Én is próbálkoztam már ilyennel.

Egyszer egy A/5-ös füzetet csomagoltam be, azóta is büszke vagyok rá. :P Barna, nagy csomagolópapírt összefröcsköltem színes festékekkel (ecsettel), aztán azzal a széles ragasztószalaggal minden felületén hozzáragasztottam az elő-és hátlaphoz. Figyelni kell, hogy simán rakd rá, igaz, de ha egy kis szabálytalanság lesz is, hát annyira nem feltűnő. Bármilyen más papírt így rá lehet ragasztani. Nekem nem jött le a széleinél a ragasztószalag, bevált. Vagy még azt is lehet csinálni, hogyha fényes papírod van, akkor technokollal (stb folyékony ragasztó) is elég. Persze mindegyik megoldásnál a széleket behajtogatnám 3 oldalról. A spirál felöli kilógó papírrészleteket egyszínűvel beszíneztem/befesteném. Most majd az új füzetekhez jól jönnének nekem is új ötletek, várom, hogy valaki mondjon valami jót.

2012. aug. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!