Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellem idézésre milyen...

Szellem idézésre milyen módszert ismertek?

Figyelt kérdés

1 kérdést szeretnék neki feltenni és remélem tőle megkapom a választ.

Olyanok ne irjanak akik csak azt akarják, hogy ne idézzek.


2009. ápr. 10. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
nem tudsz szellemet idézni. értsd meg, nem parasztságból mondom, de tényleg. keress fel valami "szakembert" inkább, remélem nem valami kóklert találsz, mert sok van belőlük. de tényleg hülyeség, te ne próbálkozz ilyenekkel.
2009. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Azért nem szabad szellemet idézni, mert igaz ,hogy te jó szellemet hívsz,de ő egy kaput nyit, amin át a rossz is bejön,tényleg nem szabad. Élő ember nem válaszolhatna neked?
2009. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

mondjuk ez igaz :S

lehet, hogy megtudná élő ember is de ilyen a környéken nincsen :(

2009. ápr. 10. 12:56
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

első vagyok

miért? lehet hogy tudunk válaszolni, vagy segíteni neked. kérdezd meg nyugodtan

2009. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

tegnap találkoztam egy sráccal és tudni szeretném ha megszólitom, hogy reagál. esetleg a későbbiekben lesz-e valami közöttünk

de remélem nem vagy olyan aki ezt felhasználja ellenem :(

2009. ápr. 10. 13:05
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Üdv!

szerintem ne idézz szellemeket mert rossz vége is lehet mert lehet olyan szellem jön át aki rossz és nem tudod vissza küldeni de ha a saját felelőségből vállalod hogy baj lesz itt van két oldal :

[link]


[link]


viszont előbb olvasd végig a kommenteket mert tanulságot szerezhetsz belőle!


de azt sem értem hogy ezt itt miért nem tudod megkérdezni?hisz ezért van az oldal és szerintem nem egy embernek alakult így már kapcsolata és biztos szívesen megosztják veled tapasztalataikat!

2009. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
SZELLEMEK NEM LÉTEZNEK!
2009. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

A spirituális dolgok igen összetettek.

Nem mindegy a hely, az alkalom.

Te csak úgy nem fogsz tudni, szellemet idézni.

Nem is biztos, hogy első alkalommal sikerül, vagy éppen a kívánt szellem jelenik meg.

Elképzelhető, hogy egy gonosz szellem lép elő, aki ártó szándékkal jelez feléd, így többet ártasz magadnak, mint használsz.

Ha tetszik neked egy fiú, miért nem találsz humánusabb módját, hogy kiderítsd, van e nála esélyed.

2009. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Én idéztem szellemet pár barátommal. A nagymamámat, mert ő álmában halt meg, és meg akartam kérdezni, hogy mit álmodott akkor. Fogtunk három fehér gyertyát, középre tettünk a mamámról egy képet, és hárman leültünk a három gyertya mögé. Megfogtuk egymás kezét, és a képre koncentráltunk. Amikor pislognunk kellett, akkor becsuktuk a szemünket, és próbáltunk szólni a szellemhez. Hirtelen úgy hallottam, hogy szólongatnak, ezért kinyitottam a szemem és megkérdeztem, elfeledkezve arról, hogy nem szabad beszélni, mert akkor elriasztjuk a szellemet, hogy: "Tessék? Szóltatok?".. Mindenki teljesen ledöbbent, aztán gyorsan elfújtuk a gyertyákat, mert állítólag így nem jönnek át a gonosz kísértetek. A szelleműzésben a füstölő is segíthet. Ha pedig meggyújtasz egy gyertyát, és a lánga magától mozog, akkor az azt jelenti, hogy szellem van a szobában.

Ez így hülyén hangzik, és nem nagyon hiszek (hittem) az ilyesmiben, de nem igazán tudom mivel magyarázni a dolgot. Ja, és hozzáteszem, hogy: ha pl. négyen vagytok a szobában, de csak hárman idéztek, akkor vagy készüljetek fel rá, hogy a negyedik személyt fogja megszállni a szellem, vagy szórjátok körbe sóval, de az a legbiztosabb, ha kikülditek onnan.

Sok sikert! És csak óvatosan...

2009. ápr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a barátnőimmel 1-szer egy lovardában grillpartit szerveztünk. Voltak felnőttek is.Már sötét volt, a szülők pedig beszélgettek és ettek.Mi addig hátra mentünk,az erdőhöz és az egyik barátnőm kitalálta hogy idázzünk szellemet. Leültünk a egy körben a fűbe, és megfogtuk egymás kezét.Elkezdtünk mormolni 1 szöveget ami így szólt:Megidézem Koi szellemét.Koi 1 ló volt.Rá pár percre körülnéztünk a pályán és az istállóban.Az istállóban nem találtunk semmit de a pályán találtunk FRISS lócitromot és a pályán már ló nem volt, mert ugye sötét volt. A szülőknek nem szóltunk.
2010. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!