Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit mentenétek meg, ha lenne...

Kit mentenétek meg, ha lenne 5 személy egy barlangba,ami 60 másodperc múlva beomlana, de csak 1 személy lehet az aki megmenekül az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Ti kit szabaditanátok meg?

1.Terhes nő

2.Egy a zenéjével rákgyógyító hegedűs

3.Pápa

4.Obama

5.Isten(tegyük fel ha emebrbőrbe bújna)


2009. ápr. 9. 19:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
80%
Tuti hogy nem Istent választanám (a "keresztény-istent") mert az eddig sem tett semmi jót. Igazság szerint én annyira megijednék egy ilyen helyzetben hogy azonnal elrohannék, reflexszerűen. De ha választani kell, mindenképpen a kettest.
2009. ápr. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó előtti vagyok, aki a terhes nőt írta. Miért baj, hogy én őt menteném meg? Miért kellett lepontozni?
2009. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
78%
Hát, én valószínűleg a terhes nőt. Valahogy inkább őt, mint egy hegedűst. Ja, és ha tudnám, hogy Isten emberbőrbe bújt, akkor megkérném őt arra, hogy mentse meg őket, vagy legalább vigyázzon rájuk.
2009. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
67%
Termeszetesen, hogy a terhes not valasztanam! :D
2009. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
59%

en is a terhes not mert 2 eletet mentek meg


a rakgyogyitoban nem hiszek mert ha letezne akkor nem volna rakos beteg papat lehet mas valasztani Obamat meg nem ismerem Isten mar egyszer meghalt

2009. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
62%
én Obamat!XD
2009. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
49%

lássuk csak...

Isten nem létezik... levágjuk...

Obama... ott haljon meg...

Pápa... nem bírom a papokat... nyomják szét a kövek...

elgondolkodtam a hegedűsön... de aztán leesett a liztáról...

a TERHES NŐ a NYERŐ... őt menteném ki... hacsak nem SZŰZ MÁRIA lenne... ha mégis ő lenne akkor a HEGEDÜST ;)

2009. ápr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:
63%

Tetszik a kérdés, bennem csak annyi merült fel, hogy:

Mit keresnének ezek a személyek ugyanazon a helyen egy időben? "Segíts magadon az Isten is megsegít" alapon vagy ott halunk meg mind a hatan, vagy megmenekülünk :D

2009. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
80%
Hmmm.....aszem nem jó ez a kérdés....mért nem jönnek ki a saját lábukon?? Minek megmenteni őket??? A terhes nőt segíteném a többi pedig kijön magától.
2009. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
85%
2. ugyanis sok embernek megemntheti az életét, Istenen is gondolkoznék, mert ő lehet sokat tenne az emberekért, de életet nem tudna menteni. Viszont ha sok lenne a zenéjével rákgyógyító hegedűsből, akkor a terhes nőt választanám. A másik kettő az nem épp a legfontosabb személy
2009. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!