Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek merjek vele...

Szerintetek merjek vele találkozni? (nem tudom melyik csoportba kellett volna ezt a kérdést kiírnom :S)

Figyelt kérdés

( a randizáshoz nem írhattam, mert ez nem randi)

Szóval az a helyzet hogy van egy nálam jóval idősebb srác. Már dolgozik, és nagyon kevés szabadideje van. Egyszer találkoztunk véletlenül, és megtetszettem neki. Állítása szerinte nem akar semmi komolyat, de annyira tetszek neki, hogy muszáj látnia. Szerintem nagyon rendes meg aranyos, és egyeltalán nem tesz semmivéle perverz/pedo megjegyzést. Felesége van, és tök átlagosnak is néz ki. Nagyon kedves. Már találkoztunk egyszer egy kávézóban, csak mondta, hogy ő munka mellett így nem nagyon ér rá, és mondta hogy legközelebb menjek már be a munkahelyére. De én nem merek. Először amikor a kávézóba mentem, akkor is tartottam tőle kicsit, de amint megláttam teljesen megnyugodtam, mert ha már látom, annyira nem tudom róla elképzelni, hogy esetleg bántson, vagy valami. Szóval értitek. Találkozni szeretnék vele, mert tényleg nagyon jó fej. Csak nem tudom.... be merjek-e menni hozzá. azt mondta nincs mitől tartanom, meg amúgy is, többen is vannak ott. Munkatársai. És még egyszer hangsúlyozom hogy felesége is van. Szóval, nem hinném hogy valamit is akarna, de hogyha meg mégis akkor mi van???


2011. aug. 5. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő hány éves? És te?
2011. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én 17. ő 36
2011. aug. 5. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
szeretőnek akar, de ezt nyilván nem mondhatja
2011. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ti el mernétek menni a munkahelyére?
2011. aug. 5. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Én semmilyen körülményke között nem kezdenék házas emberrel.
2011. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de leírtam, hogy nem akarok vele kikezdeni, szigorúan csak baráti szinten találkozok vele, ő akárhogyan is látja ezt.
2011. aug. 7. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!