Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eleve elkönyvelt pótvizsga...

Eleve elkönyvelt pótvizsga esetén mit tegyek?

Figyelt kérdés

következő a helyzet.

kaposváron a TIT-be járok. aki helyi annak szerintem nem kell bemutatni..

9.osztályt elvégeztem nappalin. a korom miatt (24.) újra kellett kezdenem tavaly, újrajárva 1évben esti tagozaton a 9-10. osztályt összevonva. az ez miatti keveredésben nem kerültem be időben a naplóba, és földrajzból elkeverték a dolgozataimat, nem volt jegyem, és pótvizsgáznom kell amit jogtalannak tartok mert minden dolgozatot megírtam legalább 2esre.


a földrajtanár állítja hogy nem írtam dolgozatot, pedig igen, bizonyítani nemtudok. a tanárnak híre van, hogy szó és kérdezés nélkül mindenkit megbuktat a pótvizsgán.

bár nem szabadna egyedül bent lennie, mégis ez lesz és sehogy nem fogom tudni bizonyítani hogy nem kérdezett..

az egész lényege hogy elég húzós havi tandíj van (3000ft) és ezért érdeke az iskolának hogy újrajárjam az évet, vagyis eleve meglesz "bundázva" a vizsgám föciből, a matekra bármennyire is tanulok..


a másik tantárgy matek, ebből elismerem hülye vagyok hozzá, ez nem sikerült és ebből pótvizsgáznom kell.


félek attól hogy a családom nem fogja elhinni itthon hogy én tényleg megpróbáltam, és sehogy nem fogok tudni bizonyítani..

mit tudok tenni?


2011. aug. 4. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Helo: Hát ez tényleg durva vann ilyenek sajnos és fogalmam sincs h mit tegyél.Szerintem adj bele mindent amit tudsz.Úgy már biztos h nem buktathat meg! Jah és matekból engem is meghúztak:D Megy a tanulás?:D
2011. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sajnos mivel érdekük hogy megbukja ezért nem is fog kérdezni a földrajztanár. mindenkivel ezt csinálja több iskolatársam is mesélte..
2011. aug. 4. 17:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Valamit akkor is kéne tenni mert ez így nem helyes
2011. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen, tudom :(

semmi bizonyítékom nem lesz, ha viszek valakit tanúnak, őt nem engedik be..


elvileg több tanárnak kéne ott lennie de kifognak menni azért hogy ne legyen tanú..

2011. aug. 4. 17:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem érte.


Mindegyik tanár meg akar húzni téged?:O


Mi az h kimennek?:O

2011. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

itt egy lebeg a tanárok szeme előtt.

aki pótvizsgázik,azt meglehet buktatni. akit meglehet buktatni az még 1x fizeti egy éven át a tandíjat..

2011. aug. 4. 17:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Jah igen így már értem
2011. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most akkor tulajdonképpen a föcivel van csak a baj vagy a matekkal is?
2011. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

matekból jogosan pótvizsgázom. ez sikerülni fog elvileg a tanulásom alapján.


földrajzból jogtalanul pótvizsgázok, és nem érek el semmit a sikeres matekkal ha ebből megbuktatnak..

2011. aug. 4. 17:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Matekból én is pótvizsgázom de remélhetőleg meglesz.Engem föciből is húztak majdnem de a tanár még is átengedett.Amúgy tényleg nem tudom mit tegyél.De azért sok sikert kívánok!:)
2011. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!