Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok de még nem...

14 éves vagyok de még nem csináltattam személyit. Ha nincs postakocsiról érkező utánvételes levelet (Ngyon kicsi csomagot:Boriték méretü) Átvehetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudnod kell igazolni magad, arra jó még az útlevél is. Ha Te vagy a címzett, és igazolni tudod, akkor átveheted. Plusz kell a pénz is, mert utánvételes.


manju

2011. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
Tőlem még sosem kérték, se futár se posta.De függ attól is hogy mit hoz.
2011. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:-) Én a hivatalos verziót írtam.


Az már kézbesítője válogatja, hogy mit vállal be. Főleg, ha évek óta ismer. Általában az ajtót nyitóról feltételezhető, hogy ott lakik. Igaz, így már lett nyugdíj kifizetve betörőnek...


manju

2011. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ am egy vidó kártyát vettem a neten 2.Akkor jó lakcím nyilvánartókártya is?
2011. aug. 3. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Most megint a hivatalos verziót mondom... :-)


Nem, nem jó, mert nem fényképes. Személyi, útlevél, jogosítvány lehet jó. A Te esetedben ebből kettő kiesik.


manju

2011. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi akkor csak az utlevél köszi.:D
2011. aug. 3. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!