Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejtettem msn-en a jelszav...

Elfelejtettem msn-en a jelszavam és hogyan lehet megtudni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
most őszintén, mégis ki az a hülye, aki ezt a kérdést beveszi? ha annyira szükséged van a jelszavadra, akkor tudod hogyan lehet lekérni...
2009. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Én is felakarom törni vkinek az msn-jét:)szóval ez engem is érdekelne.Egyébként nyugodtan írhattad volna ugy h hogyan lehet feltörni az msn-t.nem kell ez a körítés:)
2009. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az első vagyok, de most gondolj bele, mivan ha a tiédet akarja? :P vagy te az övét? :D sose tudhatod, kinek adsz jótanácsot a saját károdra :P
2009. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha valakinek meg akarod tudni a jelszavát egyszerűen amikor valahol olyan helyen jelentkezik be ahol meg tudod nézni, hogy jelszónak mit ír be, otthon be tudsz lépni az ő címével és jelszavával... :D


Egyébként van egy speciális program MSN-hez (a nevét most nem tudom) amivel "vissza tudod szerezni" a jelszódat.

2009. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
85%
a microsoft központ oldalán tudsz küldeni egy linket, amiben egy másik címre elküldik neked.
2009. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Te csak ne törd fel más msn-jét, oké? Csinálj inkább új címet, az egyszerűbb. Én nem veszem be, hogy elfelejted egy olyan program jelszavát, amit talán minden nap használsz.
2009. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Haha. Amugy el tudom kepzelni, hogy valaki elfelejti az MSN-jelszavat, mivel en pl egyedul hasznalom a gepem, megjegyeztetem a jelszot, es hiaba hasznalom minden nap az MSNt, megse kell mindig beirnom a jelszavam...

A jelszot le tudod kerni az email-cimre, amit MSN-cimkent hasznalsz.

Mondjuk nem egeszen ertem, miert akarnal barki MSNjere belepni. Az o neveben valoszinuleg nem fogsz tudni senkivel hitelesen beszelni. Ha azt akarod kideriteni, hogy torolt vagy tiltott-e, azt mar az ujabb MSN Plus! is meg tudja mondani. A logjait pedig a sajat szamitogepen tartja.

2009. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!