Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell felfújni a rágó gumit?

Hogy kell felfújni a rágó gumit?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem megy:'( a barátaim 1000× mondták hogy a nyelv elejére kell tenni a rágót de én nemtudom oda rakni...
2011. júl. 30. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Csak próbálkozz! ;)

Lapítsd ki a rágót a szádban,és tedd a nyelvedre,úgy hogy a nyelved elejét betakarja.Told a nyelvedet a szádhoz,hogy a fogaddal kitámaszd,hogy ne legyen rés, Fújj a rágó alá levegőt,és kész is! ;) Na most hogy ebből mennyit lehetett érteni,azt már nem tudom :D

2011. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na megpróbálom:DD
2011. júl. 30. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Zsófika tudja csak
2011. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a számhoz?xD előlre vagy felülre ?xDD
2011. júl. 30. 13:08
 5/8 A kérdező kommentje:
jah megvan....HAHAHAHa:DxD
2011. júl. 30. 13:08
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem sikerül:'(
2011. júl. 30. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:

azt is megpróbálhatod hogy golyót formálsz a szádban a rágóból a nyelved hegyével finoman a kb fél cm-re kinyitott fogaidhoz nyomod.aztán kidugod a nyelved picit és a rágó úgy áll majd rajta mint egy sapi.szép lassan fújd ki a levegőt és kéész.

nem tudom értettél-e valamit belőle.

2011. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak annyi a lényege hogy próbálj úgy levegőt fújni bele hogy ne lyukadjon ki. nem nehéz. bocsi, de ez tényleg gáz. xDD
2011. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!