Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy/hol lehet benzinnel...

Foreva kérdése:

Hogy/hol lehet benzinnel működő öngyújtót feltölteni?

Figyelt kérdés
Olaszországban vásároltam egy öngyújtót,az eladó szerint benzinnel működik,de nem tudom,hogy hol lehet kis adagban benzint venni,vagy milyen jellegű boltban lehet feltöltetni.A válaszokat előre is köszönöm!
2011. júl. 27. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Zippo van, az is benzines. Lehet venni Zippo benzint, én azzal töltöm, szerintem neked is jó lesz. Ilyen kis flakonban van, 500 körül mozog az ára. Persze volt, hogy sebbenzint öntöttem bele vagy épp ami volt. :D
2011. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Beletöltöd, átitatod vele a benne levö anyagot, és a kanócot. De nem kell, hogy álljon benne a benzin, mert akkor kifolyik, és a kezed is begyullad :D

2011. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ: ) De hol lehet venni ilyen Zippo benzint?Van erre valami külön bolt,vagy benzinkútnál?
2011. júl. 27. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Benzinkútnál :XD

bevásarlóközpontokban vannak ilyen boltok, ahol minöségibb cigiket, szivarokat lehet kapni. Ott lesz ilyen.

2011. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!