Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy leszálljon...

Mit tegyek, hogy leszálljon rólam a csaj a szomszédból?

Figyelt kérdés
Van egy csaj,a szomszédom.Ritkán jár haza,mert Bp-en tanul.De állandóan az idegeimre megy.Gyűlöljük egymást,mert én az ő volt pasijával jöttem össze.És gyerek módjára,azt csinálja az utóbbi időben,hogy amit az én iwiw-emen olvas,azt beírja ő a maga iwiw-adatlapjára.Engem ez kurvára idegesít,mert elég egyedi lány vagyok,és elég kreatív is,és most ő fogja és lemásolja az én ötleteimet???Ne mondjátok,hogy ne foglalkozzak vele,azt sem,hogy én meg írjam az ő dolgait az adatlapomra.Abban segítsetek,hogy tanítsam móresre!Meg is verném ha tehetném,de alig van itthon,és ha itthon is van,mindig benn gubbaszt a retkes lakásukban!Egyébként én 19 vok, ő 20,mégis egy óvodás szintű gondolkodással rendelkezik!Mit tegyek,hogy felnőjön és hagyja abba a marhaságait? Segítsetek!!!
2008. márc. 1. 21:28
 1/9 anonim válasza:
100%
ha olyan kreatív és egyedi vagy csak kitalálsz valami kreatívat egyedül is... bocsi.
2008. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak! :)

Amúgy szerintem te is elég gyerekes vagy, ha ilyet felveszel. Egyóvodás szokta ilyen hülyeségekre felkapni a vizet.


Amúgy meg több lehetőséged is van. Csak egy pár a sokból:

- Megvered, ha sikerül elkapni.

- Megvereted valakivel.

- Keresel valakit aki nagyon ért a számítógépekhez, hackeléshez, és vele oldatod meg a problémát.

- Feljelented.

- Megbeszéled vele. (Ez felettébb ajánlott.)

- Kilépsz az iwiw-ről és átmész máshova.


Hirtelen ennyi.

2008. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
85%
idegesítő egy hülye picsa lehetsz, és marha egyedi, ha nem tudsz erre megoldást találni!
2008. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Töröld le iwiwről ha ismid, a saját adataid meg állítsd be ugy hogy ismeretlenek ne láthassák..
2008. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy kreatív vagyok,nem arra vonatkozik,hogy olyanokon agyalok,hogy hogy basszak ki az emberekkel. Erre nem sok időm van, és normális embernek magától, csak úgy, nem támadnak ilyen gondolatai. Te idióta állat...
2008. márc. 3. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

"nem arra vonatkozik,hogy olyanokon agyalok,hogy hogy basszak ki az emberekkel"

Érdekes. Vele most éppen ki akarsz b*szni; és nemcsak hogy agyalsz rajta, hanem még tanácsot is kérsz hozzá. Hmm-hmm.


"normális embernek magától, csak úgy, nem támadnak ilyen gondolatai"

Ebben igazad van. Normális embernek nem is... Neked azért sikerült ezt összehozni. :P


"Te idióta állat..."

Tényleg, milyen igazad van...! Valóban nagyon egyedi lány vagy! Egy egyedi nagy tuskó. :P

Kifejezetten drukkolok a másiknak. A véleményére (a másik oldaléra) pedig nagyon kíváncsi lennék - pláne ezek után. :)

2008. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
gratulálok, te kur**párti! :D Istenem, mennyire szánalmas...
2008. márc. 11. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Mármint te? Igen, igazad van. Nagyon szánalmas a vergődésed. :)
2008. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
hahahahaha
2008. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!