Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak visszatérő, hihető álmaid?

Vannak visszatérő, hihető álmaid?

Figyelt kérdés
Nekem "van" 2 különböző lakásom, ahol nem lakom, de rendszeresen ellenőrzöm a meglétüket. Gondolkodom azon,hogy oda kellene költözni,de maradok a jelenlegi lakásomban.Évek óta álmodom ezekkel annak ellenére,hogy van hol laknom.Rendelkezem 2 lepusztult nyaralóval is, de az egyikbe idegenek költöztek.
2009. ápr. 5. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én éveken álmodtam, hogy elkések az iskolából, és/vagy mire beérek , akkor veszem észre, hogy nem pakoltam be rendesen aznapra.

Manapság egyetemistaként már nem jön ez elő. De érdekes, hogy amúgy a valós életben sosem volt gondom a pontossággal.

2009. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy lányról álmodik szinte minden este. Csak sajnos nem "szép" álom, hanem rémálom. Ez a lány állítólag rákos vagyis azt vallja magáról - de én nem látom rajta. Én meg biztattam, hogy megfog gyógyulni meg minden, és egyszer csak úgy elszakadtunk egymástól. :( S minden este felriadok, mert azt álmodom, hogy ott fekszik a kórházba és haldoklik, az orvosok azt mondják semmi esélye már a túlélésre. Meg fog halni! Én ott ülök mellette, és azt kérdezi, hogy miért hagytam el? :/:O És mielőtt meghalna, felriadok.. percekig csak a plafon nézem. Alig tudok visszaaludni.


Hát elég rossz érzés.

Bár nem hihető álom vagy nem tudom, nagyon rossz lenne, ha megtörténne :(


F/17

2009. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
igen, hogy a vonatállomáson esik az eső. ez az egyetlen visszatérő álmom, és nem tudom mire vélni.
2009. ápr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van visszatérő álmom, és az enyém is rémálom. Azt nem tudom, mennyire hihető, de azt szoktam álmodni, hogy kergetnek. Hogy kicsoda, nem tudom, de szó szerint halálfélelmem szokott lenni. Rohanok, rohanok az álmomban, és bár nem látom, ki van mögöttem, de tudom, hogy kergetnek. Folyamatosan arra gondolok, hogy ha sikerül elérnem hazáig, akkor megmenekülök, de mindig eszembe jut, hogy ahhoz, hogy bejussak a házba, elő kell vennem a kulcsot, és kinyítni a kaput. Ez idő alatt pedig biztos, elkapnak! Úgyhogy az álmom végig abból áll, hogy futok ahogy a lábam bírja, és azon rettegek, hogy amikor meg kell állnom a kapuban, utol fognak érni. Mindig felébredek, mielőtt a kapuba érnék.
2009. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!