Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hallgassak az...

Mit tegyek? Hallgassak az érzéseimről?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mit tegyek. Van egy lány akivel már 5-6 éves korunktól ismerjük egymást, és mindig is jó barátok voltunk. De már egy jó ideje érzem, hogy nekem ő tetszik és én komolyabb kapcsolatot is el tudnék képzelni vele. Kikívánkozik belőlem a kérdés, hogy vajon ő is így van-e ezzel. Néha úgy érzem én is tetszek neki, van viszont amikor teljesen elbizonytalanodok. Kérdezzem meg tőle és mondjam el az igazat? Hallottam már jópár barátságról amik így mentek tönkre... és nem akarok eltávolodni tőle. Mit tehetek ilyenkor?

17/F


2011. júl. 24. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Vezesd rá. Töltsetek több időt együtt. Ha valóban 5-6 éves korotoktól ismeritek egymást, nem lesz fura, ha elhívod szórakozni ( ne büdös, tömött diszkóba!), vagy vacsorázni. Pár ilyen hét után, ha látsz változást, kérdezz rá!

Sok sikert.

2011. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!