Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy plakát, ami az üdülési...

Van egy plakát, ami az üdülési csekket reklámozza, és egy ásító fickó van rajta, mikor meglátom, mindig rám jön az ásítás, másra is van ilyen hatással?

Figyelt kérdés
Azt mondják, az ásítás ragadós, ennyire?
2009. ápr. 4. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát biza, nem vagy egyedül! :) Nálam az volt a csúcs, amikor a mesében a rajzolt kiskutya kezdett ásítozni és nekem is muszáj volt! :)
2009. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van! Én már a kérdést olvasva is ásítottam :-)

Egyébként egy műsorban azt hallottam, hogy van egy olyan feltételezés, miszerint az ásítás "ragadóssága" az empatikus készségekkel van összefüggésben. Minnél nagyobb empatikus készséggel rendelkezel, annál valószínűbb, hogy ásítás láttán te is fogsz :-)

Nemudom mennyire igaz, mindenesetre érdekes.

2009. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rám is rám jött tőle!!! :D sztem normális...
2009. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!