Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Galériát hogyan lehet bérelni?

Galériát hogyan lehet bérelni?

Figyelt kérdés

Valaki, aki jártas ebben, tudna segíteni? Kortárs üvegművész tárgyaim vannak és szeretném majd őket valahol publikálni, nem tudom mennyibe kerül egy ilyen, és pontosan mi ennek a menete. Ha lehetséges el is adnám az alkotásokat a kiállítás keretein belül.


Majd utánajárok komolyabban (tudom google, meg minden) de gondoltam azért felteszem a kérdést, hátha tud valaki rögtönözni valamit. Csak azért mondom, mert az egyik tárgyamat 50 ezerért elvitték volna ebay-en, de nem adtam el, mert inkább publikálnám. A tárgy elkészítésében körülbelül 2 napom volt és max 10 ezer forintos anyagáram. Szóval jó fizetéskiegészítés lenne, főleg így egyetem előtt.


2011. júl. 22. 14:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!