Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok csalni, vagy füllent...

Szoktatok csalni, vagy füllenteni ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Én például sokszor nem a saját koromat adom meg,hogy komolyan vegyenek.

Néha direkt rossz kategóriába rakok egy kérdést,hogy normális válaszokat kapjak.(általában a családi kat.-ba rakom mert itt normálisak az emberek)

Egyszer csináltam magamnak egy másik felhasználót és felpontoztam mindenhol ezt.

Néha olyan témához is hozzászólok amihez nem értek.

Néha egy sztorit kicsit elferdítek.


SZoktatok ezen az oldalon hazudni,olyanba belebeszélni amihez nem értetek,vagy esetleg unalomból bunkók vagytok másokkal(na jó ezt az egyet tényleg nem szoktam soha)?

Nektek mik a "szégyenletes bűneitek"?Hol vannak itt a megrögzött csalók"?

Köszönöm a válaszokat,mennek a kezecskék:)


2011. júl. 21. 13:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam, mert azért járok ide, hogy segítséget adjak/kapjak.

Ferdíteni sem szoktam, inkább nm írok kort, ha olyan van, tán 2x írtam csak..

2011. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
Hát én szoktam sajna. Van hogy úgy felidegesít kérdés, hogy mindennek elhordom a kérdezőt,vagy esetleg a válaszadókat szapulom, de engem már kizártak innen, úgy kellett vissza könyörögnöm magam a modiknál! :)) Persze meg kellett ígérnem, hogy jól fogok viselkedni, és azóta már nem vagyok ilyen! Azóta már pontozva káromkodok! :D
2011. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

és mi értelme ha azokat a hülyeségeket megcsinálnám mint te kérdező?? Evvel sem másnak ,sem magamnak nem teszek jót.

- Én mindig megadom a valós koromat,már csak azért is mert van olyan hogy az ember itt találja meg a barátját..Én itt a gyakorin ismerkedtem meg 2 hasonló korú nőkkel és ma rendszeresen írogatunk,beszélgetünk,már-már barátok vagyunk.

- Ritkán írok ki kérdést,de azt is jó helyre mert úgyis átrakják ha nem jó helyen van vagy törlik..Így értelme nincsen ennek a lépésednek.

- nem csinálok külön fiókot,mert magasról nem érdekel ki pontozza le a másikat.Voltaképpen én szánom azokat akik pontozgatnak,mert biztos,hogy ez az egy módjuk van,hogy érvényt szerezzenek maguknak..Talán kis szürke egerek akik azt hiszik a pontozással valamit véghez vittek..De csak azt igazolják,hogy szánalomra méltóak..

- Soha nem válaszolok olyan témában amihez nem értek..Nem fogok írni pl: a számítógép programról vagy egy autó típus szereléséről,mert fogalmam sincs ezekről a témákról..Ha írnék is valamit,rögtön kiderülne azok számára akik benne vannak a témában,hogy egy idióta unatkozik megint..És ez igaz bármelyik kategória kérdésnél

- mint írtam ritkán írok ki kérdést,de ha írok akkor csakis az igazat.felesleges elferdíteni,vagy hazudni,mert a végén úgyis lesz valaki aki rájön az egészre,és a saját hazugságodban zavarodsz bele..

-bunkoskodni ok nélkül nem szoktam..Régen előfordult,hogy ha valaki az én válaszomra írt(és nem magára a kérdésre) és legyökérezett vagy elkezdett kötekedni akkor nálam is kinyílt a bicska..De ma már erre sem reagálok.Csak jelzem a moderátoroknak hogy az illető pusztán veszekedni akar vagy trágárkodik.Úgyis kiveszik a szövegét..Természetesen őket is sajnálom,hogy ilyen silány életük lehet,hogy itt a gyakorin élik ki magukat...

39/N

2011. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Felesleges, egy egy anonim oldal.
2011. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én annyiban szoktam "füllenteni", hogy kissé megváltoztatom az élethelyzetet, szereplőket azoknál a kérdéseknél amikből könnyen kiderülne hogy ki vagyok, főleg a kényes kérdéseknél.
2011. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat...Mindenkinek mentek kezek:)


Egyébként a korom azért változtatom meg,mert amikor értelmes témák körüli vitában részt veszek nem vesznek komolyan:(

De mondjuk én sem az atomfizikához szólok hozzá,haenm mondjuk a lakberendezéshez amihez nem is értek,hogy hová tegye a kanapét stb.......

HA valakinek írok egy sztorit akkor lehet ,hogy egy kicsit túlzok,hogy a sztori témához kapcsolódó legyen,és személyes jellegű kérdésnél adatokat másítok,hogy ne ismerjenek rám.

A felpontozásra nincs mentségem:)

(DE sosem szoktam rosszindulatú lenni)

2011. júl. 21. 20:13
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is azt szoktam csinálni amit te xd
2011. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 22. 11:38
 19/21 M@x ***** válasza:

Én nem szoktam csalni csak tévedni.

Mindig mindenhova leírom a koromat ha olyan van.

Nememet is.

Ferdíteni se szoktam sztorikon.

12/F

2011. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én 1x hazudtam itt magam 24-nek a 22 helyett, mert én sem tudom, hány ismerősőm járhat ide. Amúgy felesleges füllentgetni. Esetleg füllenteni is csak akkor, hogyha nagyon egyedi az esetem.
2011. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!