Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A villanykörte lehet dog?

A villanykörte lehet dog?

Figyelt kérdés

Igaz hogy csak egy filmben láttam hogy felmelegitette és beszivta belőle a gázt de ez tényleg igaz?

eszemben sincsen kipróbálni de kiváncsi vagyok rá h mien gáz van benne...


2011. júl. 20. 03:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Kutya?Nehezen :)
2011. júl. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

LOL, egy időbe beletelt, míg rájöttem, hogy a kutya, az kábítószer, csak haccsol. :D


Válasz a kérdésre: nos, még egy ok, hogy a saját tulajdon két szemednek se higgy, ha a tévé nevű ládába mereszted belefele. Az izzólámpában jellemzően argon, nitrogén, vagy kriptongáz van, a halogén izzókban metil-bromid, vagy egyéb halogénvegyületek is találhatók kis mennyiségben. Ezek egyike sem drog. Ráadásul a legtöbb izzóban a légköri nyomásnál jóval kisebb a töltőgáz nyomása, tehát igen csak fel kellene melegíteni, hogy kiszívható legyen szájjal. (Persze akkor meg jól megégetne.)


Olvasd el ezt: [link]

2012. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!