Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyámra igaz ebben az esetben,...

Anyámra igaz ebben az esetben, hogy a részeg ember őszinte? (lent)

Figyelt kérdés

Pár éve elkezdett sajnos alkoholizálni. hetente egy-két alkalommal nagyon durván kiüti magát. ilyen esetekben még sosem hallottam tőle egyetlen jó szót sem, csak ocsmányságokat. mindenkit szapul, de persze engem a legjobban, mert csak ketten élünk együtt és nekem tudja a képembe vágni az undorító gondolatait. pedig nem vagyok rossz gyerek, büszke is lehet csomó minden miatt...


Nehezen viselem az igazságtalanságot, főleg, hogyha nem tudok előle elmenekülni a szobámba, akkor órákon át hallgathatom, amikor eltorzult arccal, gonosz tekintettel üvöltözik mindenkiről.


egy fontos infó: az első feles után képszakadása van, és reggel csak a kerülő tekintetemből jön rá, hogy valami rosszat tehetett. (alapból eléggé elrejti a valódi énjét, ál-kedvesnek mutatkozik mindenkivel.) egyszer még a hajamat is csúnyán kitépte mert rájött az ötperc részegen.. :/


lehetséges, hogy az a töméntelen szörnyűség, amit előad részegen, azok a valós gondolatai? anyám komolyan ennyire sötét belülről?


17/L


2011. júl. 17. 23:41
 1/3 Niburta ***** válasza:
Nem. Az alkohol szerintem olyan állati dolgokat hozhat elő az emberekből, ami eszükbe sem jutna józanon (az apám ilyen volt, gőze sem volt róla, hogy miket művelt részegen és mindig csodálkozó tekintettel nézett ránk, amikor a fejére olvastuk, miket mondott). Beszélj vele, amikor józan, mondd el neki, hogy mennyire kifordul magából. Próbáld szeretettel kezelni a dolgot. Sokk-terápiának meg kitűnő, ha észrevétlenül felveszed (telefonnal, kamerával) hogy miket mond és hogyan fest amikor iszik. Csak észre ne vegye, amikor be van állítva. Le fog döbbenni, amikor józanon visszanézi (barátnőm nagyapja így tette le a piát).
2011. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Niburta ***** válasza:
Kiegészíteném: tudom milyen iszonyú ezt tűrni, az apám rettenetes dolgokat művelt részegen. Kitartás!
2011. júl. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megpróbálkozom azzal, amit írtál:)
2011. júl. 20. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!