Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanulni gördeszká...

Szeretnék megtanulni gördeszkázni. Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
a környéken senki sem deszkázik,de én viszont nagyon szeretnék:S de nincs 'tanár' aki megtanítana..net alapján meg nemtudom h sikerülne -e ..vmi ötlet ? 15L
2011. júl. 17. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Állj rá és hajts.
2011. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

annyit tudok :)

trükköket szeretnék . .

2011. júl. 17. 20:08
 3/4 anonim válasza:
Deszkázz sokat és mindenek előtt tanulj meg vele magabiztosan menni azaz csak gurulni ez sztem fontos, ne akarj rögtön trükkel bajlódni mikor még megállni se tudsz rajta vagy netán egy oszlopot kikerülni:O ,mert az oszlop mint olyan az fáj... A net-en megtalálható temérdek videó stb. abból a szempontból jó, hogy megtudod figyelni a hogyant, és nézni is jó:) és ami a környék és deszkásait illeti sztem előbb vagy utóbb mindig talál az ember valakit kint deszkázni. Vagy vegyél rá mást is hogy deszkázzon veled.
2012. febr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)))
2012. febr. 10. 09:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!