Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mivel szivatta meg az...

Ki mivel szivatta meg az osztálytársait barátait április 1-jén? Gyűjtöm az ötleteket jövőre.

Figyelt kérdés
Mi erőspaprikát raktunk az egyik gyerek teájába (nem is keveset) aki amikor beleivott rögtön rohant a mosdóhoz ahol meg leszedtük a kilincset...nagy volt.
2009. ápr. 1. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak az osztály szórakozott: Matekon kimentünk az udvarra tornázni (a gyerekek tartották az órát)

Technikán fordított óra volt (mikor osztály vigyázat mondtak, akkor leültünk)

Fizikán úgy volt, hogy meg se mukkanunk, csak tátogunk, de végül rajzoltunk :D

Nyelvtanon a jelentést visszafele mondták el, és a matekon betanult táncot táncoltuk. Valamint a tanár németül beszélt egy darabig, és szintén játszottunk

És végül Infón gépeztünk

Az egyik hülyegyerek adott nekünk egy papírt amit összehajtott, és ráírta, hogy nisd ki, nyisd ki... a végén, meg hogy csukd be

2009. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mi tanárt szivaattunk fél dióhéjat hozott be az eggyik és a tanri szér lábára cellukszal ráraktuk mind a 4re és akkorát reccsent mikor a tanár leült hogy rögtön felugrott úgy megilyedtmi persze jót röhögtünk


angol órán csoport bontás volt és termet cserélt a 2 csoport


ki lyukasztottuk a szivacs közepét és krétát raktunk bele és mikor törölte le a tanár a táblát összefirkálta vele


akkor van autómata a suliba és vittünk üdítőt a tanárnak de a meggy üdítőbe kecupot kevertünk el

2009. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor gimis voltam, április elsején bekentem barna cipőkrémmel a WC lehúzóját, a belső kilincset, és az ajtólapot is megmaszatoltam, mintha valaki papír helyett "használta" volna. :D A folyosón lévő itatót szintén bekentem vele. Egy darabig a WC-ben figyeltük a reakciókat a barátnőimmel, aztán ott álltunk a folyosón és szétröhögtük magunkat, ahogy kakaszagot véltek érezni egyesek az itatónál. Szép dolog a pszichológia! :D XD Eszméletlen jó buli volt! :)
2009. máj. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!