Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyugat-Európa is ilyen szär?

Nyugat-Európa is ilyen szär?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt különösebben gondom Magyarországgal. De... egyre több minden kiakasztó.. diplomás 100 ezer forintos fizetések?? mi az??

és az, hogy 2009 óta még Bécsbe, de még a Balatonra se tudunk lemenni nyaralni? a gazdagok pedig ugyanolyan jól élnek, de a szegények még rosszabbul

16/f


2011. júl. 14. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Itt ez van sajnos,és világosan el lett mondva,HA NEM TETSZIK,EL LEHET MENNI
2011. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

17:39:

> HA NEM TETSZIK,EL LEHET MENNI

...MÉG!

2011. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves 16 éves fiu.


Nektek a legnehezebb. Szerintem.

Ti ott vagytok, hogy hivatást kellene választani, hogy a tovább tanuláson gondolkodol, de minden munka ami elérhetö lenne neked, az vagy nem fizetik meg, vagy óriási tapasztalat kell hogy valamit is keress vagy egyáltalán felvegyenek.

Aztán nem beszélve az egyetemi, föiskolai évek alatt a megélhetés stb...


èn német helyzetet tudok felvázolni, ahol szintén magas a munkanélküliség, de a fiatalok eléggé támogatva vannak, és jó rendszer az iskola rendszere.

Bármi akarsz lenni ami nem egyetem szintü ahhoz elöbb munkahelyet kell keresni akik beiskoláznak, pl asztalos akarsz lenni, vagy számitástechnikai szakember. ezek a cégek hirdetik ezeket a tanuló állásokat. felvesznek, beiskoláznak és kb egy átlag ember fele fizetését kapod minden hónapba. kb 1 hónap munka 1 hónap iskola van. meddigre kijössz az iskolából addigra képzett leszel és lesz már némi tapasztalatod is és közben keresel is egy kicsit.


tanulj meg németül és gondold ki mi akarsz lenni és felvételizz egy ilyen helyre.

2011. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Ezért kell tanulni és kihúzni innen, mint a vihar. Én is ezt teszem majd, ha addig nem lesz valami radikális változás. Ez így tényleg nem állapot, hogy valaki tanul pl 25 éves koráig és kap 100 ezer forintot, ugyan már. Ez az ország úgy van elb4szva ahogy. Minek az érettségi mindenkinek? Úgy volt jó régen, ahogy. Általános után 3 év ipari, mehettél dolgozni, sokkal előbb alapítottál családod. Aki meg tovább akar tanulni az meg mehet, így lenne a legjobb, nem tudom minek ez az érettségi mánia. 2000-ig jó volt itt minden, jött Gyurcsány bácsi azt nézd meg mi lett.

Bírom mikor mondják, hogy külföldön sincs kolbászból a kerítés, nincs a lóf4szt nincs. Azért keres Norvégiába egy kukásautó vezetője 3000 eurót. Meg Németországba egy takarítónő 10 eurós órabért. De még Ausztriába is, ami itt van mellettünk az átlagfizetés 5-6x nagyobb, mint itt.

És amúgy nekem is egyre több mindenből van elegem.

Te is inkább menj ki minél előbb, ha addig a cigányok még nem lopják el az országhatárt.

2011. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!