Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon borzalmas a hangom?

Nagyon borzalmas a hangom?

Figyelt kérdés

Rengeteget szoktam énekelni itthon, meg a kollégiumban és kíváncsi vagyok, hogy csak jószívűségből nem szolnak-e, hogy fejezzem be... :$

Barátom kedvenc bandájától "elénekeltem" egy számot és felraktam most.

http://www.youtube.com/watch?v=Dtf2HVrlL5s

18/L


2011. júl. 14. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
egyátalán nincs rossz hangod. vagyis így hétköznapi füllel nem. barátnőm folyamatosan énekel, a nap minden órájában, na neki már tényleg borzalma hangja van. :D
2011. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

nagyon is jó a hangod szerintem.

de élőben és felvételen mindenkinek másképp hangzik egy picit a hangja.és örömmel láttam(illetve hallotam),hogy a szavakat normálisan mondod ki ugyanis van egy barátnőm aki nem tudja normálisan kimondani na az borzalmas.

2011. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nincs rossz hangod. Illetve nem lenne. A baj az hogy nincs hangod. Ezt ne vedd sértésnek, építő jellegű kritikának szánom. Járj el énektanárhoz, mert ki lehetne hozni belőle valami élvezhetőt. Mármint ha akarsz vele kezdeni valamit. Ha csak otthon akarsz énekelgetni, meg a kollégiumban, arra tökéletes. Bár eléggé hamis, úgyhogy kifejezetten élvezhetőnek nem nevezném. De ezt ki lehetne küszöbölni megfelelő énektechnikai tudással. Rosszul veszed a levegőt és rossz helyen képzed a hangot. Ezt onnan tudni hogy elfogy a levegőd mire egy "sor" végére érsz. Így kicsit olyan mintha meg akarnál fulladni. De ezeket magadtól is próbálhatod fejleszteni. A neten le van írva milyen gyakorlatok vannak erre. Ne haragudj ha megbántottalak, nem ez volt a célom. De nem borzalmas, hogy ne lehessen meghallgatni, bár egész nap biztos nem tudnám, bocs. Szóval ismétlem maga a hangod nem gáz:)
2011. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam, hogy annyira nem kínzom a többieket... Nem szeretnék foglalkozni énekléssel, csak egyszerűen zenehallgatás közben nem veszem észre magam. És elég sokszor hallgatok zenét... :$ :D
2011. júl. 18. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon hamis.

1:34-nél azt hidtem, kidobom a hangfalat.

Bocs, de ez az igazság.

2011. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Semmi... :D

Teljes mértékig őszinte kritikákat vártam, mert nem akarok tömeggyilkos lenni... xD

Valahogy megpróbálok leszokni az önkéntelen éneklésről. :D

2011. júl. 18. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!