Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alkesz a szomszédom. Mit tegyek?

Alkesz a szomszédom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt költöztünk ebbe a panelba ahol most lakunk.A szembe szomszédunkba egy idősebb házaspár lakik.2 felnőtt gyereke már külön él.2 hónapra odaköltözésünk után a fiú hazaköltözött.Később derült ki,hogy alkoholista.Egyszer-egyszer dumáltunk(józan pillanatába),de már szerintem azt hiszi,hogy mi puszi haverok vagyunk,mert egyre szemtelenebb.Állandóan bekopog,kölcsön kér(bár nem adok),telefonálni akar,italt kér,öltözködési tanácsot...van,hogy napjába többször,persze mindig az ital miatt.Ha van pénze akkor nem zaklat.Volt már olyan,hogy nem nyitottam ajtót,de akkor meg olyan erővel üti,hogy azt hiszem kiesik a tokból és mellé trágárul kiabál.Még én szégyellem magam a többi lakó előtt.Sokszor kora reggel lelépek a kisfiammal,hogy még véletlen se legyünk itthon,de ha szembetalálkozok vele az utcán még akkor is odajön.Már félek tőle.Beszéltem a közös képviselővel,de nem tud mit csinálni.Egy rendőr ismerősöm is kérdeztem,aki azt mondta feljelenthetem,de nem lesz semmi,míg tettlegességig nem fajul.Akkor mit tegyek?A szülőknek is szóltam már,de nem használ,sőt szerintem őket meg is veri.
2011. júl. 11. 14:23
 1/4 fener válasza:
Azt hiszem ideje lenne beszerezni 1 sokkolót :D
2011. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem a kérdezőnek ez nem annyira vicces.. talán mikor józan állapotában van, akkor kéne erről beszélni Vele..hogy jó lenne ha békén hagyna titeket amikor ittas, Esetleg szülőkkel nem tudnál beszélni?:S Ha nem reagálsz a dolgokra amiket tesz, taln megunja hogy átjárkál hozzátok:/
2011. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csináld azt, amit az egyik kollégám felesége, amikor a szomszéd alkesz állandóan kopogott, meg csöngetett hozzájuk.

Fejbebaszta egy baseball ütővel.

2011. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Lehet a baseballütő a megoldás.Láttam már többször is hogy mokkával jött haza(gondolom más is már elintézte).A férjem is mondta,hogy ha megtudja,hogy zaklat,akkor elkapja.Csak attól félek,hogy még őt hurcolnák meg.
2011. júl. 12. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!