Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek annak egész...

Szerintetek annak egész nyáron kell járni nyárigyakrolatra valakinek aki megbukott szakmán évvégén de még megy pótvizsgára?

Figyelt kérdés

ja és elvileg csak 2hét nyári szünet jár azoknak akik megbuktak évvégén. Szerintetek ebben van valami igazság vagy tapasztalt már valaki ilyet?


válaszokat elörre is köszönöm.


2011. júl. 11. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a szakmádból buktál nem lehet pótvizsgáznod

ha én megbukok gyakorlatból akkor évismétlés, nálunk

2011. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ugy értem 2tárgyból nem tudtak leosztályozni nálunk az felér egy bukással xD na komolyan lényeg hogy 2 tantárgyból nem tudtal oszályozni (hiányzás) és úgy tehetek nyár végén vizsgát. Mert én hivatalosan ugy tudom hogy 18 év elmúlt tanulóknak 1hónapig kell menni nyári gyakorlatra azaz 20nap x 8óra 160óra a kötelezö.
2011. júl. 11. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk másképp van a gyakorlat, mindenkinek ugyan annyit kell járnia, akár elmúlt 18, akár nem
2011. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de felhívhatnád a sulidat
2011. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!