Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha meglátsz egy barna bőrű...

Ha meglátsz egy barna bőrű embert, mi a véleményed? (Bővebben)

Figyelt kérdés
Ha például a buszon veled szemben egy barnább bőrű, ápolt, normálisan felöltözött embert látsz, akkor mi a benyomásod róla?
2011. júl. 10. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
az hogy biztos álmodom.
2011. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki ápolt, jólöltözött, elegáns, akkor miért gondolod, hogy cigány? Honnan különbözteted meg? : )
2011. júl. 10. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hm.... milyen magas IQ szintű, jószándékú, aranyos, kedves, előítéletek NÉLKüLI emberke pottyant erre az oldalra az első 2 válaszadót elnézve.... Gratulálok nektek! Büszkék lehettek magatokra!


Kedves Kérdező! Kérdésedre válaszolva nem szoktam igazán semmit sem gondolni. Attól még, hogy színes bőrű, ugyanolyan ember mint te, én és bárki más. Semmi különlegeset nem gondolok róla, viszont, egyszer a buszon láttam egy néger csajszit, akinek olyan nagyon szép göndör haja volt!! Azt irigyeltem ;) Amúgy semmi említésre méltó gondolatom nincs ezzel kapcsolatban. Maximum annyi, hogy "Nini! Egy ember!" ;)

2011. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól függ mit gondolok róla, hogy barna vagy sem. Szolis barna, néger, arab, cigány, kreol bőrű magyar, akárki is lehet barna.

Akik miatt meg magamhoz húzom a táskám nem feltétlenül kell barnának lennie.

2011. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha néger akkor akaratom ellenére is kicsit jobban megnézem. Tudom hogy nem illik, de nekem érdekesnek tűnek. (Meg hát nő vagyok, így fantáziám is van.) Bár ez egy jóképű kisebbségire is vonatkozik.
2011. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A négereket, arabokat akikből nincs sok Magyarországon én is megnézem.

Én sem vagyok 100% magyar és engem is meg szoktak nézni, volt, h egy néger csajt bámultam ő meg bámult vissza rám :D

2011. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lonelinessandpain ***** válasza:
azzal semmi baj nincs,ha barna a bőre,ha ápolt és tiszta akkor még jobb.Az olyan emberekkel van itt probléma,akik viselkedni nem tudnak,pont a magyarokat szidják,miközben arról sopánkodnak,hogy ők meg vannak különböztetve,szerintem értitek.
2011. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen egyértelmű.
2011. júl. 10. 22:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Yoo wazzap nigga? :DD

Am semmi,ha barna,akkor dejó neki,legalább nem kell napoznia :D

2011. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

utolsó:nekem is pont ez a mondat jutott eszembe mert ha néger akkor rap zene:D

amúgy én is kicsit jobban megnézem mivel nem elterjedt erre fele még...meg ha csaj na akkor azt biztos alaposan megvizsgálom:D

2011. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!