Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemrég kaptam 1 iphone4-est,...

Nemrég kaptam 1 iphone4-est, hozzáköttem a géphez letöltöttem az itunes-t de utána már kiirta hogy nincs meg az internet kapcsolat. Mit csinaáljak? Wifis internet kell ohzzá?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
szar az iphone...egyébként mit értessz azon, hogy nincs meg az internetkapcsolat? pl próbálnál letölteni alkalmazásokat az appstore-ból és nem tölti be vagy hogy? nekem személyszerint nagyon belassult az itunes-től a gép, mikor szinkronizált...több percre befagyott, ezért dobtam az egészet és vettem normális telót XD
2011. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nekem eleve el se indul

letöltöttem az itunest ,hozzákapcsolom az iphonet és utána kiirja hogy nincs internet kapcsolat vagy mit

és nem tudom használni a telefont

szinkronizálni se tudok

2011. júl. 17. 17:09
 3/3 A kérdező kommentje:

megpróbáltam csinálni a accountot az ituneson és azt irta ki hogy itune could not connect to the itunes store,the network connection timed out,make sure your network connections is active


mi lehet a baj?

2011. júl. 17. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!