Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud segíteni a magyar...

Ki tud segíteni a magyar határhoz közel Ausztriában munkát találni?

Figyelt kérdés
Remélem tudtok segíteni. Ausztriában szeretnék dolgozni, már millió 1 önéletrajzot küldtem mindenféle területre német nyelven,de vagy nincs reagálás vagy van, csak már találtak mást. Úgy érzem, ha nincs ismerősöm, vagy segítségem, akkor nem fog menni a kinti munkavállalás, pedig 20km-re lakom Ausztriától. Beadtam már pincérnői, takaritónői, eladói részre is, és semmi. Kezdem unni, mert próbálkozom, éjjel-nappal lesem az osztrák állásportálokat, és annak ellenére, hogy beadom a jelentkezésemet,nem jön össze. Miért? Ismeretség kell, vagy kevés a németnyelvtudásom? Nem tudom. Ha valaki tud, akár takarítói állást is kint, szóljon, vagy ha valaki már elhelyezkedett valamilyen segítséggel: fejvadász céggel, vagy közvetítővel, ami nem csak a pénzedet akarja lenyúlni, akkor jelezzetek felém, mert ahogy látom, nem én vagyok az egyedüli, akinek elege van abból, ami sajnos itthon fogadja nap mint nap az embert, és kint Ausztriában látja vagy a világ más országában a boldogulását.
2011. júl. 8. 21:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!