Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, vagy hova...

Mit lehet tenni, vagy hova fordulni a drága, de használhatatlanná vált cipő panaszával?

Figyelt kérdés

2 hónapja hittem naivan, hogy a drága, de talán jó minőségű Lacoste balerina cipő tartós lesz. Hordhatatlan színek miatt a bézs mellett döntöttem,ám a pénztárnál senki sem tájékoztatott hogy bánjak a mostanra aranytojásnak tűnő cipővel. Világos révén valahogy tisztítani kell,mivel szövet-vászonszerű a felsőrésze, nedves kendő nem segített,ezért langyos vizes tisztító szappant alkalmaztam,ami a sárga ragasztó kioldódását eredményezte. Visszavittem,a bevizsgálás szerint persze nem jogos a panaszom,persze, azaz dobjam ki a 20 ezres cipőt,amit féltve hordtam alig 1 hónapig.

Akinek volt hasonló esete,ilyenkor hova lehet fordulni? Nem érzem jogosnak az érveiket,miszerint ne tisztítsam,vagy csak az ő saját márkájú tisztítószereikkel,amit velem nem közöltek,nem is tudtam a létezéséről. Előre is köszönöm,aki tud segíteni,mert ez az eset számomra dühítő.


2011. júl. 7. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Húúha,nekem ha problémám van a cipővel vissza viszem reklamálok -bevizsgálják,és általában jogos.Azzal segítenél ha el mondanád hol melyik üzletben vetted a cipőt??
2011. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Westendben a Salamanderben. Nevetséges indokokkal jöttek,hogy mosógépbe dobtam,ami lehetetlen,ha valaki szakszerűen bevizsgálja,látnia kell,mert a kosz a zárt résztől kezdődően nem jött ki. Meg hogy nem megfelelően szárítottam, hát szobahőmérsékleten,máshogy hogy tudnám.
2011. júl. 8. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!