Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik névről mit gondolnak...

Melyik névről mit gondolnak az emberek? Vagy kinek milyen név jön be?

Figyelt kérdés
Például Réka, Juli, Eszter, Evelin...
2009. márc. 28. 19:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
ja és petra, hát tetszik, de nem adnám ezt a nevet a lányomnak
2009. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Gabriella: Okos, szerintem nyelvtanból jó, barna hajú, kicsit teltebb, de vicces

Judit: jó soportoló és jól tanul szőke vagy barna hajú, vékony

2009. márc. 28. 20:34
 13/27 anonim ***** válasza:
73%

A Judit gyönyörű név.


Én simán adnám a gyermekemnek azt a is, hogy Jolán vagy Bori. Erre sokan úgy reagálnak, hogy "szegény kislányt biztos cikizi majd a többi gyerek". Jó-jó, cikizik, de az én gyermekem nem marad örökre 5 éves, mikor még aranyos a kis Mira, Kitty, Lili... Ugye az éremnek két oldala van, ki tud méltóságteljesen megöregedni mondjuk egy Evelyn vagy Kyra, Luca, Zselyke (???) névvel?


A fiúknál pedig inkább legyen Józsi vagy Pál, mint a 600.-ik lakótelepi Dani netán Marci. Mellesleg egy öreg papit szebb elképzelni Istvánként, mint Kevinként, Renátóként, Jácintként, Krisztoferként...


Ez persze magánvélemény, nem kívánok senkit sem megsérteni!

2009. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

a zsuzsannat szeretem a tesom is az..zsuzsu,zsu

a rebeka..hmm..ugy hogy rebi utalom,de a rebeka igy szep

2009. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a különleges, nem megszokott, de nem is idióta neveket, pl. Édua, Liána, Amaranta. Fiúnevekből tetszik az András, Gergely, de olyan egzotikusabb nevek is, mint pl. a Thorstein (ezt ebben az országban nem lehet adni).


Ami nagyon nem tetszik: lányneveknél Luca, Boglárka, Csilla, Zsanett, Fanni, Nikolett - ezek akkora divatnevek, hogy már csak ezért sem adnám a gyerekemnek. A mostanában adot Tifani, Kimberli, Britni, Dzsenifer, Dzsesszika, Kevin, Brendon, Krisztofer és társai borzalmasak, szegény gyerekek, akiknek ezeket kell viselniük... Az Eszter tetszik, de sajnos azt vettem észre, hogy az én korcsoportomban minden harmadik lányt Eszternek hívnak, ezért már nem adnám a gyerekemnek. Fiúnevek közül a világból ki tudnak kergetni a Márk, Máté, Bálint, Dávid nevekkel. Ezek is leginkább azért nem tetszenek, mert divatnavek, és a hangzásuk sem valami húúúú de tuti.

2009. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Amiket felsoroltal azok kozul az Eszter a kedvenc nevem, ha kislanyom szuletett volna igy hivnak. Rengeteg Eszter van, ebbol is latszik hogy sok mindenkinek tetszik ez a nev, nekem a legjobban tetszik, es Eszti igy pedig super!

A Reka is tetszik, a Juli mar kevesbe, az Evelin pedig egyaltalan nem tetszik.

A vezeteknev mindig nagyon fontos.

De annyira erdekes, hogy valamelyik nev szerintem illik valakihez, valamelyik nev pedig egyaltalan nem passzol a viselojehez.

Fiu nev tobb is van ami bejon, a Botond es a Marcell tetszik a legjobban.

2009. márc. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
A Marci névről mit gondoltok, és szerintetek az evelint, az esztert és az Edinát, hogy lehet becézni?
2009. márc. 29. 10:10
 18/27 anonim ***** válasza:
16%

Judit jelentése: Júdeából érkezett nő

Júdeai nő

Ilyennel sem aláznám a lányomat

2009. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
86%
Istenem utolsó, de sötét vagy...
2009. márc. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Nézz utána. Tényleg azt jelenti és mivel nemszeretem a zsidókat nem adnám ezt a nevet a lányomnak. Most ebben mi a "sötétség"?
2009. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!