Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hatodikban melltartó nélkül?

Hatodikban melltartó nélkül?

Figyelt kérdés
Hatodikos leszek és már szinte minden lány osztálytársam hord melltartót. De a legtöbbnek szerintem egyáltalán nem kell. Nekem sem kellene, nem is hordok, de szeretném ha az oszt. társaim kiröhögnének, vagy kibeszélnének emiatt - mert igen, néhányan ezt csinálják. Ti mit tennétek?
2011. júl. 2. 22:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, van akinek kell már, de ez kb. 3-4 ember, szóval... A többiek meg egyszerüen "fel akarnak vágni", és egyesek még le is nézik azt aki nem hord. Ha nem is mondják ki mindig, pár emberbõl csak úgy süt a lenézés. Vagy lehet h õk is csak azért hordanak, hogy mások ne röhögjék ki õket? Mi a véleményetek?
2011. júl. 3. 14:13
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, ők is azért. Ha nem felvágásból. Vagy a kettő együtt.
2011. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
engem is cikiztek ezért hatodikban, de ha nem kell akk ne hordj! most ki nem szarja le?? am ilyenkor még én se hordtam
2011. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Biztos vannak olyan ruhák, amikben nem látszik, hogy van-e rajtad, vagy nincs...

És igen, aki a leghangosabban szidja meg cikizi azokat, akik nem hordanak melltartót, az rettegne a legjobban, mit szólnak a többiek ahhoz hogy épp rajta nincs.

Szerintem vannak olyan ruhák, amikben nem látszik, hogy nincs rajtad.

2011. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
de gáz vagyxd
2011. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen vettem meg életem első "rendes" melltartóját, addig csak sportmelltartót hordtam, de van, hogy még ma is azt hordok. Egyszerűen olyan lapos vagyok. Elöl deszka, hátul léc. Na, hívnak is a fiúk mindenfélének, de nem foglalkozom velük. Nem zavartak az o.társaim se, pedig aztán a mi osztályunkban is vannak olyan lányok, akik totálisan kitömik magukat.

Röhejesen néznek ki, de őket a fiúk is cikizik, meg röhögnek rajtuk. Ha ennyire zavar a dolog, akkor vegyél sportmelltartót, az jóval kényelmesebb. Aznap, amikor tornátok van, felveszed, de ha máskor nem akarod hordani, akkor ne hord. Minden csoda 3 napig tart, majd megunják a cikizést, ne félj :)

2011. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem sincs semmim de mondjuk nálunk más a helyzet...

5 lány van abból egy lánynak van csak melle de neki sem sok. Nálunk ez nem téma.Szerintem sz.rd le őket belőlük lesznek a sznob ku.vák.

2012. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!